Na temat shootera osadzonego w uniwersum Resistance wypowiedzieli się przedstawiciele europejskiego oddziału Sony Computer Entertainment. Zapowiedzieli oni nadejście kolekcjonerskiej edycji Retribution, która w sklepach pojawi się tego samego dnia co wersja zwykła – 20-go marca. W skład limitowanej edycji wchodzi oczywiście sama płyta z grą Resistance Retribution oraz specjalne pocztówki ozdobione grafikami z tego tytułu oraz kod umożliwiający pobranie tematu inspirowanego tą produkcją. Co ciekawe kolekcjonerska edycja tego tytułu kosztuje tyle samo co zwykła. Bez problemu powinniście więc stać się posiadaczami opisanych przed chwilą drobiazgów.

Niecałe dwa miesiące po premierze Resistance: Retribution w sklepach zobaczymy grę Dynasty Warriors Strikeforce od KOEI. Ten tytuł powinien na nas czekać już pierwszego maja. Will Curley (wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie KOEI) zapewnia, że produkcja ta zaskoczy nas wieloma świeżymi pomysłami i korzystając z wszystkich najważniejszych możliwości PSP, zapewni świetną zabawę dla nas i przyjaciół, z którymi możemy się bawić w trybie multiplayer.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Hmmm, wyglada na to, ze psp bedzie w tym roku w dobrej formie, masa gier sie zapowiada. Resistance jest genialny. . . LBP, Motorstorm, Asassins, kraza sluchy o GoW nowym i GTA. Jeszcze Army of Two, i Tenchu. Nie bede sie nudzil w tramwaju.

  2. Oni jednak nie maja umiaru. Chyba planuja zeby Warriorsi mieli ze 100 czesci. . . Szkoda tylko, ze kazda kolejna jest coraz nudniejsza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here