Grzegorz Stańczyk przyjrzał się dla Was niezwykłemu urządzeniu o nazwie QNAP TS-109 Turbo Station. Sieciowy dysk dla Twojego PC, konsoli Xbox 360 lub Playstation 3. Możliwości, które oferuje to urządzenie wzbudziły w naszym autorze niekłamany podziw.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Domowe NASy staja sie coraz bardziej popularne, jednak w tym przypadku cena troche przesadna. Dlink DNS-313 na jeden dysk kosztuje w granicach 300zl bez dysku, a funkcjonalnosc z wyjatkiem serwera www ma taka sama. Model DNS-323 obsluguje dwa dyski, rowniez w RAID. Koszt ~500zl. Dzieki takiemu rozwiazaniu za nie wielkie pieniadze mozemy miec w domu macierz nawet 2TB. 🙂

 2. (. . . )Dzisiejsze standardy wymagają pojemności, szybkości, jakości i przede wszystkim wygody. To wszystko zapewnić nam może dysk sieciowy QNAP TS-109 Turbo Station

  Brzmi jak jakaś reklama. 😉

  • Brzmi jak jakaś reklama. 😉

   Łe tam po prostu wstęp, a wstępy mają swoje prawa. Cena faktycznie trochę nadmuchana, ale w niektórych sklepach Q już potaniały, niewiele, ale zawsze. Można trafić o ponad stówkę, półtorej taniej. O tym, czy powinien być sprzedawany z dyskiem to sprawa otwarta. Niektórzy by na to poszli, inni wolą dobrać sobie indywidualnie markę, pojemność. Ale powinna być opcja np z dyskiem 320 lub 640 GB.

 3. A to nie jest tak, że cena wynika z zastosowania tego DLNA? Czy inne tańsze produkty, o których tu wspominacie, można bez problemu wykorzystywać wraz z konsolami?No i ostatnie pytanie – czy na takim dysku mogę zainstalować konsolową grę? Innymi słowy, czy to urządzenie w pełni rozszerza funkcjonalność wewnętrznego dysku konsoli?

  • A to nie jest tak, że cena wynika z zastosowania tego DLNA? Czy inne tańsze produkty, o których tu wspominacie, można bez problemu wykorzystywać wraz z konsolami?

   Dlink obsluguje DLNA. I ZTCW to wiekszosc obsluguje.

   No i ostatnie pytanie – czy na takim dysku mogę zainstalować konsolową grę? Innymi słowy, czy to urządzenie w pełni rozszerza funkcjonalność wewnętrznego dysku konsoli?

   Nie sprawdzalem tego, ale zainstalowac to nie. Z takiego dysku mozesz odtwarzac filmy, zdjecia, etc. . .

 4. @mr_poorchawa Chyba nie wiesz co mówisz, wypowiadasz się a nie masz pojęcia o czym mówisz to tak jakbyś porównał malucha z mercedesem. Poczytaj sobie w najnowszym NEXT porównanie QNAPA i twojego wspaniałego D-Linka, który wypada blado!!! Swoją drogą są też dwu dyskowe QNAPY, a nawet 4 !!! http://www.qnap. eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here