Już jutro jedna z największych imprez gamingowych w kraju, a dopiero dzisiaj na jaw wyszło pewne kłamstwo w drużynie Nitro Team. Jak głosi regulamin: „Każdy zgłoszony zawodnik musi mieć ukończony 16 rok życia przed datą finałów światowych ESWC.” Niestety jeden z graczy wyżej wymienionej drużyny oszukał zarówno organizatorów oraz swoich kolegów z drużyny – Marek, bo o nim mowa, z powodu swego wieku nie może startować w rozgrywkach. Decyzja mogła być tylko jedna – dyskwalifikacja całej drużyny.

Na zastępstwo wybrany został klan Team Delta, ponieważ ich barażowy rywal, drużyna Polish eXtreme Gamblers by pc-fan.pl, nie był w stanie wystawić 5-osobowego składu do pojedynku.

Pozostaje życzyć nowo przyjętym powodzenia. Współczujemy zaś drużynie Nitro Team, która mogła być nieświadoma wieku swojego kolegi. Wnioski na pewno zostaną wyciągnięte.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  1. Bez komentarza, kolezka albo tak zrobil swoich kolegow, ze naprawde nie ma co komentowac, albo wszyscy razem do kupy chcheili wszystkich przewalic??

  2. Jak nie wiedzieli to szacunek dla mlodego gracza, z jednej strony chcial sam doswiadczyc tego (turnieju, slawy itp) na wlasnej skorze. . . ale zeby tak zalatwic kolegow, ktorzy przeciez wlozyli duzo pracy i potu w to, zeby zagrac tam;/ wstyd. . .

  3. Heh, w taki sposób próbować oszukać nie tylko organizatorów, ale również własny team? Szkoda, zaprzepaścił cały trud, który zespół włożył w to wszystko.

  4. sama dyskkwalifikacja to niezly wstyd dla tego mlodego gracza. miejmy nadzieje ze wyciagnie wnioski a Mitro zagra w przyszlych zawodach

  5. Strata zaufania w swojej „paczce” to coś strasznego i bardzo niszczącego. Zaufanie ciężko zbudować, a gdy już się uda wszystko może popaść w ruinę przez jeden głupi błąd lub kłamstwo. Wstyd to najgorsza nauczka. . . Współczucie dla Nitro Teamu!

  6. Z tego co mowili podczas ESWC – oni nie wiedzieli i byli na maksa zaskoczeni :). A kolesia jak spotkaja to go chyba zabija 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here