Panowie z Volition prezentują kolejny gang, który poznamy w drugiej odsłonie gry Saints Row. Jakiś czas temu mogliśmy obejrzeć materiał wideo o „Bractwie”. Zapomnijcie jednak o tych handlarzach bronią. Dziś możemy delektować się filmową prezentację kolejnego gangu. Oto Synowie Samedi. Paskudni i bezwzględni wyznawcy Barona Soboty opanowali rynek narkotyków. Oczywiście główny bohater Saints Row 2 nadepnie im na odcisk. Trzeba przyznać, że nowe wideo prezentuje się wyśmienicie, a „Synowie Samedi” są chyba ciekawsi od poprzedniego gangu. My jednak nadal czekamy z niecierpliwością na kolejny „Tera Patrick Dev Diaries”. Minął już prawie miesiąc odkąd gwiazda filmów dla dorosłych powoli pozbywając się odzienia opowiadała nam o nowej grze Volition (niestety nie pamiętamy co…). Kolejne dzienniki miały się ukazywać cyklicznie. Tak więc czekamy na kolejne zrzucanie fatałaszków… o pardon! Czekamy na kolejne informacje od „producentki” Tery P.

Na razie musicie zadowolić się całkiem nieźle zrobionym zwiastunem Saints Row 2. Tradycyjnie zapraszamy także do naszej zapowiedzi gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. ten trailer potwierdził moje najgorsze przypuszczenia to będzie GNIOT, i to gniot nie tylko przez duże G ale tez przez duże N,I,O,T.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here