To już ostatnia z dużych konferencji. Wcześniej mogliście obejrzeć co ma do zaoferowania Microsoft i Nintendo. Teraz nadszedł czas na trzeciego zawodnika. Subiektywnie podchodząc do sprawy, to chyba najbardziej cieszy mnie potwierdzenie informacji o wydaniu God of War III na Playstation 3. Dwie poprzednie części na konsolę Playstation 2 darzę ogromną sympatią i zapewne to wpłynęło na mój osąd. Po prostu chciałbym już zobaczyć jak Kratos będzie się prezentował na PS3. Na razie możemy sobie obejrzeć krótki materiał wideo. Bardzo pozytywnie prezentuje się ujawniony na E3 Resistance Retribution na Playstation Portable. Oczywiście mówiono także o sukcesie Blu-ray i pokazano drugą odsłonę Resistance na stacjonarną konsolę PS3 ujawniając przy okazji zręby fabuły. Bardzo ładnie prezentował się LittleBigPlanet. No, ale o tym wiemy przecież nie od dziś.

Poniżej możecie obejrzeć prawie 90 minutową konferencję Sony i sprawdzić czym nakarmimy „czarnulkę” w najbliższych miesiącach.

Aktualizacja: Zapraszamy do artykułu Sony – konferencja prasowa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. konferencja dno Sony padaka oprocz rewelacyjnego LBP nicyzm nie zaskoczyli. Killzone2 daleko do premiery GOW3 jeszcze dalej GT5 chyba nawet najstarsi gorale nie wiedza kiedy nie ma nic do reki n ate pieprzona konsole smiac sie czy plakac?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here