Pierwsza część Left 4 Dead pod koniec 2008 roku zrobiła na nas gigantyczne wrażenie. Przestaniemy w nią grać zapewne dopiero wtedy, gdy ukaże się już kontynuacja – dość niespodziewanie biorąc pod uwagę politykę Valve zapowiedziana przez Microsoft podczas pierwszego dnia E3.

Premiera Left 4 Dead 2 zaplanowana została na 17. listopada. Podobnie jak część pierwsza, również ta produkcja ukaże się tylko na komputerach osobistych oraz Xboksie 360. I mimo tego, że do jesieni jeszcze kupa czasu, to już zostało zaprezentowane sporo materiałów z L4D2 – możecie je sprawdzić pod treścią tego newsa.

Nie należy się po nowym Left 4 Dead spodziewać jakiegoś zalewu nowości, natomiast Valve obiecuje kilka istotnych dodatków. Zmienią się oczywiście bohaterowie i miejsca wydarzeń – tym razem czwórka ocalonych będzie próbowała uciec z okolic Nowego Orleanu. Poza tym, pojawią się zombie w ognioodopornych kombinezonach i dwa nowe rodzaje specjalnych zarażonych – Charger oraz Wandering Witch. Z istotnych usprawnień warto jeszcze wspomnieć pojawienie się broni do walki wręcz oraz większej władzy nad poziomem w rękach AI Directora.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Kompletnie mi nie pasuje nowa stylistyka,dzień,hawajskie klimaty zamiast mrocznych lasów i zniszczonych miast. Co oni myśleli?Od takich klimatów jest Dead Rising, left4dead powinien być bardziej horrorowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here