Jeżeli o Electronic Entertainment Expo chodzi, to przez ostatnie dwa lata zaczęliśmy się już przyzwyczajać do tego, że Nintendo nas – hardcore'owych graczy, raczej nie rozpieszcza. Toteż i po wczorajszej konferencji prasowej Wielkiego N nie spodziewaliśmy się cudów, a tu proszę – Ninny jednak wciąż potrafi pozytywnie zaskakiwać.

Wszyscy spodziewali się nowego Mario i faktycznie, firma z Kioto zapowiedziała Galaxy 2. Spekulowano też o kolejnej części The Legend of Zelda, a tymczasem dostaliśmy pierwszy zwiastun filmowy Metroid: Other M na Wii. Trailer jest naprawdę pierwszoligowy, toteż gorąco polecamy wam obejrzenie go.

Wczorajszej zapowiedzi Nintendo smaczku dodaje zmiana, jaką seria Metroid ma przejść za sprawą studia, które zajmie się produkcją Other M. Chodzi o Team Ninja – ekipę, która na swoim koncie zapisała takie pozycje, jak świetne Dead or Alive i jeszcze lepsze Ninja Gaiden.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  • buhahaha 🙂

   Przecież to prawda gracze którzy chcą pograć w CRPG/Jrpgi strzelanki ;ub żelazne pozycje z których słyneło Nintendo nie mają czego szukać na Wii bo są lepsze alternatywy. Trochę za bardzo jesteś pro-Wii i bezkrytycznie podchodzisz do wszystkiego co robi Nintendo. Albo po prostu jesteś złośliwy co też nie jest wykluczone w twoim przypadku 😛

  • buhahaha 🙂

   co do tych hardcoreowych graczy to się nie dziwię reakcji demostenesa. ta sentencja – a jeśli nie sama sentencja to na pewno motyw hc – pojawia się w niemalże każdym artykule wojtka o nintendo. no i brzmi to trochę śmieszne, a już na pewno zdążyło się niektórym przejeść. a co do samego trailera to zrobił na mnie oszałamiające wrażenie! przesycony akcją jest niemiłosiernie! jedno jest pewne 2010 będzie dobrym rokiem dla posiadaczy nintendo. 😉 chodzi mi i o mariana i o metroida! musicie przyznać, że całkiem hardcore’owa kombinacja. 😉

 1. Super Mario Galaxy,Metroid oraz Zelda i nie potrzeba fanom Nintendo nic więcej. Ja bym się na tej konsoli nie spełnił ale ja to ja.

 2. demostenes (+22): co ty bredzisz ? piłeś – nie pisz !

  to chyba ty bredzisz. Nintendo samo się przyznało po E3 rok temu, że o swoich fanach zapomniało. Szkoda, że pozwolono ci tu zostać tak swoją drogą zamiast automatycznie kasować konta.

 3. Zapowiada się pięknie. A do tego już wkrótce:The ConduictDead Space ExtractionMonster Hunter 3Red Steel 2No i trzeba tęsknie wypatrywać No More Heroes 2 – tylko to jeszcze pewnie trochę potrwa :(A póki co skończyłem świetny RE4 i zaczynam polować na Mad World.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here