Pierwsza część Assassin's Creed spotkała się z mieszanymi uczuciami graczy. Dużo osób narzekało na nudę i monotonność zabawy w jerozolimskiego asasyna. Producent sequela, który zawitał wczoraj na konferencję prasową Sony zapewnia, że tym razem taka sytuacja z całą pewnością się nie powtórzy. Mamy dostać duże zróżnicowanie i mnóstwo urozmaiceń

Ezio Auditore de Firenze, główny bohater Assassin's Creed 2, na zaprezentowanym poniżej demie biega i lata po renesansowej Wenecji, pływa, walczy, morduje i (co najważniejsze) chowa się w wozach z sianem niczym stary dobry Altair.

Zapowiedź tego, czy obietnice Ubi faktycznie zostaną tym razem spełnione możecie zobaczyć już teraz, zaś do premiery gry przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Kontynuacja Assassina pojawi się bowiem na półkach sklepowych już 17 listopada.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Jak dla mnie to latanie jest totalnie bez sensu, i kompletnie mało atrakcyjne. Jeszcze jakiś czas temu miałem iskierkę nadziei że gra może być fajna ale tym filmem zdmuchnęli ją całkowicie.

  2. Kupię jakie by nie było, bo jedyneczka mimo wszystko była świetna. To latanie wygląda trochę absurdalnie ale zobaczymy co z tego wyjdzie, może to i jest jakiś pomysł. No i ta Wenecja wygląda obiecująco 🙂

  3. Po kolei: – wóz z sianem w Pałacu Dożów; – skok wiary jak w pierwszym assassynie; – tak samo nierealistyczna walka jak w pierwszej części; – takie samo eliminowanie głównego celu jak w pierwszej części (bez przebieranek a;la Hitman); – ogniska poustawiane na środku ulic bez wyraźnego celu i sensu. Mój werdykt:Jak na razie nie pokazali niczego czego nie było w pierwszej – dość marnej – części.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here