W tym roku będziemy mieli przyjemność przyglądać się już trzeciej edycji London Games Festival. Impreza zaplanowana została na czas dość długi, bowiem rozpocznie się ona 24-go października i trwać będzie aż do końca pierwszego tygodnia listopada.

Obok Eurogamer Expo najciekawiej na całym brytyjskim evencie zapowiada się trzydniowe (od 30-go października do 1-go listopada) Be The One – show organizowany przez Electronic Arts. Na potrzeby tego przedsięwzięcia, na placu Trafalgar Square wzniesiona zostanie jedna z największych składanych konstrukcji, jakie kiedykolwiek pojawiły się w tej, dość popularnej dla sporych imprez, lokalizacji. To właśnie w jej wnętrzu goście odwiedzający pokaz amerykańskiej korporacji będą mogli przetestować najnowsze gry, znajdujące się w planie wydawniczym tejże.

Nie da się ukryć, że na liście grywalnych pozycji od EA znajduje się kilka łakomych kąsków. Nas najbardziej elektryzuje innowacyjny Mirror's Edge, ze stajni DICE. Nie znaczy to jednak, że pogardzilibyśmy możliwością położenia swoich rąk na takich tytułach, jak casualowe The Sims 3, Battleforge albo Rock Band 2, na którego pełną wersję swoją drogą i tak sobie nie możemy pozwolić, przy obecnym stanie portfela.

W czasie Be the One odbędzie się również premiera wyczekiwanego Red Alert 3. Powinno to ucieszyć mieszkających w Londynie fanów Gemmy Atkinson, bowiem właśnie ona pojawi się 30-go października na Trafalgar Square by promować najnowszy produkt Elektroników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here