Pamiętacie dość chłodno przyjęty u nas pakiet rozszerzający do Soldiers: Ludzi Honoru? Outfront: Na Tyłach Wroga krytykowany był za brak polotu i wyżyłowany poziom trudności. Ale kosztował tylko 29,90 złotych. Teraz za 19,90 dolarów chce go wydać Paradox!

Medal of Honor: Airborne na pewno nie pojawi się na święta 2006 roku – poinformowało Electronic Arts. Nowa strzelanka wojenna, która mogłaby konkurować z Call of Duty wydana zostanie na początku 2007 i tym samym nie uda się jej nikomu wrzucić pod choinkę. Tracą gracze, ale jeszcze bardziej traci EA 🙂

Jeszcze gorzej sprawa ma się z Supermanem. Kluczowa dla gry licencja nadchodzącego filmu prawdopodobnie straci wiele ze swojego uroku. Superman Returns trafi na ekrany kinowe w to samo Boże Narodzenie, o którym pisałem przed chwilą, a tymczasem EA najprawdopodobniej nie wyrobi się z przygotowaniem gry. Będzie ona więc musiała sama wywalczyć sobie miejsce w naszych koszykach z zakupami i nie uda jej się skorzystać z popularności filmu. A to pech.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here