Szczerze mówiąc nie wiemy kto skusi się na wszystkie mikrododatki do Dead Space, których nadejście dzisiaj zapowiedzieli Elektronicy. Gdybyśmy jeszcze byli milionerami albo zarabiali tyle co nasi koledzy na zachodzie, to moglibyśmy się zastanowić czy warto w nie inwestować. Niestety w naszych realiach trochę nam szkoda gotówki na drobiazgi, które naszym zdaniem powinny wpaść w ręce graczy za darmo. Zresztą zobaczcie sami co takiego będziemy mogli dołożyć do tytułu, którego recenzję już jutro przeczytacie na Valhalli.

Opisane poniżej dodatki za trzy dni pojawią się na usłudze Xbox Live. Dwudziestego listopada pobierzemy je natomiast z Playstation Network. Część z nich zostanie wydana na zasadach wyłączności tylko na jednej platformie.

Ogólnodostępne mikrododatki:

Astronaut Pack (cena: 3$/240 MS Points): w zestawie znajdziemy nową skórkę dla bohatera gry. Po pobraniu dodatku Isaac będzie wyglądał jak astronauta. Zmieni się również wygląd następujących broni: Pulse Rifle, Ripper i Plasma Cutter.

Big Gun Pack (1$/80MS Points): znajdziemy w nim nową broń – Steam Punk Force Gun.

Heavy Damage Pack (3$/240 MS Points): zmienia wygląda i zwiększa obrażenia zadawane przez Plasma Cutter, Pulse Rifle, Ripper i Contact Beam.

Hot Rod Pack (1$/80 MS Points): dodaje tatuaże przedstawiające płomienie na dwóch rodzajach broni – Pulse Rifle i Flamethrower.

Military Pack (4$/320 MS Points): Zmienia wygląd i zwiększa moc wszystkich broni dostępnych w Dead Space.

Pedestrian Pack (1,50$/120 MS Points): zmienia wygląd następujących typów broni: Ripper, Contact Beam, Plasma Cutter.

Scorpion Pack (4$/ 320 MS Points): znajdziemy w nim ulepszony pancerz piątego poziomu i broń o większej sile rażenia. Zwiększono moc następujących „pukawek” – Line Gun, Plasma Cutter i Force Gun. Wszystkie modele otrzymują nową, czerwoną skórkę.

Scorpion Weapon Pack (2,25$/180 MS Points): Zmienia wygląd samych broni opisanych w poprzednim zestawie.

Speed Kills Pack (2,25$/180 MS Points): Zawiera szybciej strzelającą broń typu Force Gun, Plasma Cutter i Line Gun.

Tank Pack (4$/320 MS Points): zawiera ulepszony pancerz piątego poziomu pokryty specjalnym pismem, które zobaczymy w trakcie zabawy. Również trzy typy broni (Flamethrower, Force Gun oraz Line Gun) zostały pokryte „pismem Unitology”.

Dodatki tylko dla Playstation 3:

Obsidian Pack (3$): Zawiera ulepszony pancerz piątego poziomu i nowe skórki dla broni Line Gun, Plasma Cutter oraz Pulse Rifle. Wszystkie te przedmioty zostały pokryte identyczną czarną farbą jak ta, którą pomalowano konsolę Playstation 3.

Obsidian Weapon Skin Pack (1,50$): Zestaw zawierający wszystko to, co opisaliśmy powyżej oprócz czarnego pancerza.

Dodatki tylko dla Xboxa 360:

Elite Pack (240 MS Points): Zawiera ulepszony pancerz piątego poziomu i nowe skórki dla broni Line Gun, Plasma Cutter oraz Pulse Rifle. Wszystkie te przedmioty zostały pokryte takimi samymi kolorami jak konsola Xbox 360.

Elite Weapon Skin Pack (120 MS Points): Zestaw zawierający wszystko to, co opisaliśmy powyżej oprócz pancerza.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. mimo, że Dead Space jest grą świetną i posiada znakomity gameplay to jej powtarzalność jest ZEROWA, po kiego grzyba więc nowy pancerz w filmie/grze, którą się już skończyło (i powrót pewnikiem za rok)?

  2. Dead Space jest grą świetną przez pierwsze 6h gry. Po tych 6h zaskakująco szybko okazuje się, że jest grą do bólu liniową i wręcz nudną. Niestety, w tego typu grze nie da się jechać na tych samych patentach od początku do końca, nie wprowadzając do rozgrywki niczego nowego. Same mikro dodatki zaś, to już kompletny żart, może jeszcze zmiana koloru palnika za jedyne 3$?

    • Dead Space jest grą świetną przez pierwsze 6h gry. Po tych 6h zaskakująco szybko okazuje się, że jest grą do bólu liniową i wręcz nudną. Niestety, w tego typu grze nie da się jechać na tych samych patentach od początku do końca, nie wprowadzając do rozgrywki niczego nowego.

      Zawsze lepiej tak niż gdyby gra trwała te 6h. . .

  3. Co za chamstwo. Chcesz mieć lepszą broń, to płać?! To skandal, podobnie jak opłaty za zmianę wyglądu. Zupełnie mi się nie podoba ta polityka mikrododatkowa od EA – nie dość, że drogie, to jeszcze tak naprawdę nie wprowadzają nic nowego.

  4. Tak patrzę sobie na te dodatki – co to ma być? Rozumiem nowe mapy czy jakiś scenariusz, ale dodatkowa broń o lepszej sile rażenia? Po co? Przecież rozgrywka na tym ucierpi. „. takie pierdoły powinny być dostępne po wpisaniu kodu w grze. . . ” Właśnie!

  5. Wiadomo nie od dziś że EA lubi wyciągać kaske od swoich graczy, nauczyła sie na Simsach i teraz bedzie stosowała do każdego produktu. Poczekajmy troszkę patche tez zaczną być sprzedawane przez nich 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here