Można krytykować amerykańską firmę za to, że co roku karmi nas kolejnymi odsłonami swoich sztandarowych produkcji. Nie należy jednak zapominać o tym, że zarobione na nich pieniądze potrafi zainwestować w nowe, bardzo smakowite własności intelektualne. W zeszłym roku były nimi chociażby Dead Space i Mirror's Edge. Na początku przyszłego roku jednym z kolejnych tytułów tego typu może stać się Dante's Inferno.

To właśnie z tej produkcji pochodzi klip, który zobaczycie pod treścią naszego newsa. Dowiemy się z niego, co o swojej grze mają do powiedzenia jej twórcy. I choć w tym pliku wideo nie znajdziemy zbyt wielu scen wyjętych prosto z gry, to zastępują je świetne szkice poglądowe i ciekawe wypowiedzi zespołu, czuwającego nad Dante's Inferno. Naszym zdaniem warto zapoznać się z tym materiałem filmowym.

Iść do piekła? Z przyjemnością – odpowiada Valhalla.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Dla mnie historia rewelacyjna (czytałem kilkukrotnie „Boską komedie”), dziwne że dopiero teraz ktoś zainteresował się takim dziełem. Filmy bardzo ciekawe, ciekawi mnie gameplay, dla mnie gra bedzie godnie walczyć z DMC czy Nija Gaiden (oczywiście jak czegoś nie popsują co się wielokronie zdarzało podczas tworzenia gier).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here