Dobrze, ze za tworzenie postaci do gry Blue Dragon bierze się legenda japońskiego anime - Akira Toriyama. Efekt wygląda znakomicie, a na myśl przychodzi od razu Dragon Ball.

LucasArts reklamują swoją grę jako “najlepiej sprzedający się produkt 1 kwartału 2006”. Dość to karkołomne, ale być może prawdziwe – dowodem na popularność gry jest raczej ogłoszenie pakietu rozszerzającego do niej.

Forces of Corruption pozwala nam wcielić się nie tylko w dowódcę wojsk Imperium czy Rebelii, ale także przestępców, czy jak kto woli – kosmicznych piratów. Po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci na pierwszy plan galaktycznej wojny wypływa niejaki Tyber Zann, gwiezdny zabijaka, który zamierza dorobić się na konflikcie – defraudacje, spowalnianie produkcji, robota szpiegowska – to wszystko będziemy mogli robić w Forces of Corruption. Nasz cel? Stać się największym kryminalistą w galaktyce od czasów Jabby.

Do tego oczywiście znajdziemy w grze nowe misje, jednostki i opcje taktyczne. Póki co LucasArts nie podaje ostatecznej daty wydania Forces of Corruption, ale zapewne ujawniona zostanie ona na targach E3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUru Zombie
Następny artykułAdrenalin 2 ujawnione

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here