Twórcy gry Universe at War – studio Petroglyph – zapowiedzieli swoje kolejne dzieło. Jest nim gra End of Nations, która ma być pierwszym produktem typu MMORTS. Jak to zawsze w przypadku pierwszych zapowiedzi gier bywa, w chwili obecnej nie możemy jeszcze napisać nic konkretnego na temat tego dzieła. Jego autorzy zdradzili jedynie, że ma ono pozwalać na rozgrywanie olbrzymich sieciowych bitew, do których w każdej chwili mogą się dołączyć wielbiciele gier z całego świata. W End of Nations powinniśmy znaleźć rozgrywki player-vs-player oraz player-vs-environment. Na raz (na jednej mapie) w wirtualnej wojnie uczestniczyć ma nawet sześćdziesięciu graczy.

I to już praktycznie wszystko. Jeśli jednak zaciekawiła was ta krótka informacja, to możecie zajrzeć na oficjalną stronę gry. Pod treścią tego newsa znajdziecie natomiast pierwsze pliki wideo z End of Nations. Obok naszej wiadomości pojawią się natomiast premierowe grafiki z tego dzieła.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Dokładnie w Shattered Galaxy grałem parę lat i jest to bardzo udana produkcja, co prawda grafika z latami stawała się coraz bardziej dotkliwa, ale jednak grywalnoscia gra nadrabia bardzo i także w jednej potyczce może brać udział parudziesięciu uczestników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here