Chcesz kupić Rome: Total War - Alexander? Już 19 czerwca będziesz mógł to zrobić. Doświadcz żywotu Aleksandra wojskiego bez wątków homoseksualnych, za to z wielką ilością mieczy i słoni!

Podobno pomysł stworzenia gry MMO pojawił się w Ensemble już w czasach, gdy pojawiła się Ultima Online, jednak wtedy twórcy AOE byli na dorobku i nie mieli czasu na podejmowanie większych wyzwań. Na szczęście teraz wracają do swojego pomysłu.

Jak ujawnił bowiem pracownik studia, Patrick Hudson, zaraz po zakończeniu prac nad Age of Empires III, utworzony został mały zespół programistów, którzy tworzą właśnie prototyp przełomowej gry MMORPG. W tej chwili jest to bardziej zabawa, niż tworzenie ostatecznego produktu – projektanci i programiści opracowują nowe pomysły i sprawdzają, jak wyglądają one w działaniu. Dzięki sporym zyskom z Age of Empires III, Ensemble ma środki potrzebne do poszukiwania nowych rozwiązań.

Może to jest właśnie sposób? Przecież, jak twierdzi sam Hudson, kiedyś ludziom znudzi się World of Warcraft i wtedy przyjdzie czas na MMO Ensembla. Który może uda się ukończyć i wydać w sklepach. No, to trzymamy za Was kciuki, panowie wizjonerzy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here