Panowie z Epic Games odkryli przed graczami kilka nowych szczegółów dotyczących trybów rozgrywki wieloosobowej w ich najnowszej grze. W dniu premiery Gears of War 2 ma wystartować razem z 12 mapami dla trybu multiplayer (w tym także ze zmodyfikowaną, znaną z pierwszej części – Gridlock). Same tryby, które ujrzymy w drugiej odsłonie przygód Marcusa Fenixa to: War Zone, Meat Flag, Guardian i Wingman. War Zone to według zapowiedzi twórców klasyczny, drużynowy Deathmatch dla 10 graczy. W trybie Guardian jeden zawodnik z pięcioosobowej drużyny zostaje „strażnikiem” – jeśli ta ważna postać zginie inni zawodnicy z drużyny przez rundę nie będą mogli się respawnować. W trybie Wingman dziesięciu graczy zostaje podzielonych na pięć dwuosobowych zespołów. Walka w duecie z pewnością będzie ciekawym doświadczeniem. Meat flag to wariacja na temat znanego i lubianego przez graczy trybu Capture the Flag. Jak sama nazwa wskazuję w drugim Gearsie zamiast flagi będzie hmm… „mięso” – czyli jakiś bohater niezależny, którego trzeba będzie zapewne porwać z obozu wroga.

Ujawniono też, że w trybie rozgrywki wieloosobowej pojawią się specjalne przenośne tarcze, które gracz będzie mógł wbić w ziemię i skryć się za nimi przed gradem kul drużyny przeciwnej.

Update: Poniżej kilkuminutowy pokaz rozgrywki w trybie multiplayer – niestety jakością obraz nie grzeszy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Ja tam wole z kims poprostu zagrac w trybie singlePlayer ale na Splitscrren np. z bratem lub kolega, wtedy jest fajna zabawa !!! Ogólnie nie gram za duzo po sieci jedynie na PC pogram se w CS-a 1. 6

  2. A gdzie Execution ? Czyżby panowie z Epic zrezygnowali z tego obleganego trybu?Mam nadzieję, że nie, chociaż nowe tryby też zapowiadają się ciekawie. Czekam na to, kiedy będzie można składać pre-ordery 😀

  3. MP w GOW jakos mi nie pasuje. Jednak osiem osob to za malo. Liczylem na 24 w GOW2 ale jak widze tak diametralnych zmian nie bedzie. Na pewno w GOW2 zagram ale to bedzie tylko singiel. . . a pozniej plytka powedruje na Ebaya.

  4. W trybie Wingman dziesięciu graczy zostaje podzielonych na pięć dwuosobowych zespołów. Walka w duecie z pewnością będzie ciekawym doświadczeniem.

    Sounds good. Uwielbiam gry multiplayer w których walczy jednocześnie kilka „drużyn”. Z łezką w oku wspominam pierwszego Unreal Torunament !

  5. toel czemu pół świata pyta o Execution, przyznam że w sieci nie gralem w gowaaa cytat z zachodu zgniłego Warzone is confirmed, but not execution

  6. U mnie praktycznie identycznie jak u cheruba. W GOW2 zagram na 100%, ale tylko i wyłącznie w singla. MP jakoś mnie nie kręci w tej grze.

  7. majorzupa > Execution (wg mnie oczywiście) wymagał dużo więcej taktyki i walki w zwarciu niż Warzone. Nie będę się może wdawał w szczegóły, ale podstawowa różnica polega na tym, że w Execution nie ginie się od razu (poza headshotem i granatami) tylko jest się „zdownowanym” przez ustalony przez hosta czas lub do momentu aż osoba z drużyny nam pomoże. . . . albo aż przeciwnik wykona z bliska egzekucję (stąd nazwa trybu :)Mam nadzieję, że tryb ten jednak mimo twego cytatu się pojawi chociaż jako DLC. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here