Niedawno sieć obiegła informacja o tym, że wyniki finansowe Midway są bardzo dalekie od tych, które mogłyby wprawić kierownictwo firmy w dobry nastrój. Produkty licencjonowane choćby przez DC Comics, NBA, czy też TNA Wrestling nie przynosiły zadowalających zysków, a samo przedsiębiorstwo zaczęło ponosić coraz to większe straty pieniężne.

W związku z tym, zaczęto spekulować i wysnuwać daleko idące wnioski, mówiące o tym, jakoby współpraca pomiędzy Epic Games a Midway miała zostać zerwana. Całe zamieszanie jednak szybko zlikwidował Mark Rein – wiceprezes pierwszej z wymienionych spółek, dementując plotki o ich rozstaniu. Poza tym, z wyjaśnień Reina dowiedzieliśmy się również kilku ciekawych rzeczy o Unreal Tournament 3.

Prawdę mówiąc, pracujemy wspólnie (z Midway – przyp. red.) nad sporym dodatkiem do Unreal Tournament 3, po którym oczekujemy, iż podekscytuje i zarazem powiększy bazę użytkowników UT, a to swoją drogą sprzedało się już w ponad milionie egzemplarzy na całym świecie wyjawił z zadowoleniem wiceprezes Epic Games. Niestety, Rein nie chciał powiedzieć nic więcej na temat rzekomego „sporego dodatku”, więc na jakieś związane z nim konkretniejsze wieści zapewne będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Grałem i czasami gram w UT3 i mogę stwierdzić, że gra nie jest zła. . . ale Epic po prostu nie dorobił jej do końca. Wygląda to tak jak by panowie olali temat UT3 i posklejali na kolanie to co mają do kupy, żeby można było wypuścić tytuł. Niestety na dzisiejsze czasy to nie wystarczy w sieciowej strzelance. Moim zdaniem brakuje tam znanego z CoD4 rozwoju gracza. Nowe wyzwania, nowe bronie itp. . . Przydało by się też pozmieniać kilka rzeczy w rozgrywce. . . np podsumowanie na ekranie, kto na którym miejscu wylądował w danej rudzie. . . nawet tego tam nie ma – trzeba wciskać klawisz z tablicą wyników. . . niby drobiazgi ale UT3 właśnie z takich niedorobionych drobiazgów się składa. No i ten nieszczęsny obiecywany klient dla Linuksa. . . ogólny niesmak w okół tej gry, więc niech się panowie nie dziwią, że tak słabo się sprzedaje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here