Jeden z najlepszych slasherów w historii komputerowej rozrywki, już za dwa miesiące powinien trafić do rąk posiadaczy Playstation 3. Na miesiąc przed jego premierą gracze będą mogli wypróbować jego wersję demonstracyjną. Będą mogli, jeśli mieszkają w Ameryce Północnej albo Japonii. Tam datę premiery dema ustalono na 27 kwietnia.

Serwis Eurogamer wysłał do Sony Europe, maila z zapytaniem o to, kiedy gracze w Europie zobaczą jak wygląda Ninja Gaiden na PS3. Odpowiedź korporacji nie nastraja optymistycznie. Według niej, europejska centrala wciąż czeka na jakiekolwiek informacje dotyczące tego produktu. Może on więc pojawić się na PS Network już za tydzień. Albo wcale. Zazdrościmy japońskiej firmie dobrego samopoczucia i wiary w europejskich graczy. Przy tej okazji przypominamy jednak, że to my mieliśmy być najważniejszym dla niej rynkiem. Póki co z zazdrością czytamy o specjalnej planszy przygotowanej na potrzeby wersji demonstracyjnej. Etap ten nie znajdzie się w pełnej wersji gry. Służyć ma jedynie do ukazania wielu rodzajów broni i ciosów jakie zobaczymy w końcowym produkcie. Miejmy tylko nadzieję, że pojawi się on niebawem w naszej części świata.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Jedyna gra dla ktorej na dzien dzisiejszy warto miec PS3. . . niestety za malo zeby kupic cala zabawke ale naprawde chetnie bym w to „popykal”. Ninja Gaiden to najlepsza gra akcji w jaka kiedykolwiek gralem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here