Jeśli nie, to wam pomożemy. Zapowiedziany na zimę tego roku dodatek o tytule Dominion to już jedenaste darmowe rozszerzenie do EVE Online. Usprawnienia, które w nim znajdziemy obejmą przede wszystkim wojny między sojuszami. Zmieni się także mechanika rządząca sprawami niepodległościowymi (sovereignty mechanics). Wiele nowości pojawi się także w świecie kosmicznych piratów. Wielbiciele EVE Online mogą zajrzeć na oficjalną stronę tej produkcji, by poznać wszystkie nowości jakie zostaną wprowadzone do gry zimą. Aby to zrobić musicie tylko kliknąć w te trzy słowa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. @2 – Z tego co wiem autorzy EVE przymykają oko na wykupowanie abonamentu za walutę z gry. Musisz więc pograć ze dwa, trzy miesiące, a potem znaleźć osobę, która za ISKi sprzeda Ci „przedłużkę” i będziesz się mógł bawić „za darmo”.

  2. No, no. Ciekawy sposób – a przecież autorom wszystko jedno kto płaci – ważne, że płaci, a jakby nie przymykali oka, to część osób zrezygnowałaby z gry, a co za tym idzie – mniejsza kasa 🙁

  3. No i zerknąłem sobie jak mieć to „darmowe” Eve. Najpierw trzeba wydać ponad 100 zł za subskrybcję (to jeszcze da się przeżyć), ale potem żeby wymienić swój dorobek na przedłużenie, trzeba być koreańskim/chińskim maniakiem siedzącym po 12 godzin na dobę przed kompem :(Niestety – ten model odpada, czyli nadal szukam czegoś w tych klimatach ale darmowego.

    • No i zerknąłem sobie jak mieć to „darmowe” Eve. Najpierw trzeba wydać ponad 100 zł za subskrybcję (to jeszcze da się przeżyć), ale potem żeby wymienić swój dorobek na przedłużenie, trzeba być koreańskim/chińskim maniakiem siedzącym po 12 godzin na dobę przed kompem :(Niestety – ten model odpada, czyli nadal szukam czegoś w tych klimatach ale darmowego.

      Nie wiem kto ci takich głupot naopowiadał, ze trzeba po 12h grac żeby na grę zarobić. Dobry gracz (dobrze wyskilowana postać) zarabia 150m ISK dziennie i to na lajtowym graniu po 2h dziennie góra. Ja np gram może 8h tygodniowo (bo tylko na tyle mam czas) i spokojnie opłacam 2 konta w eve za ISKi. PS: obcy jaki masz nick ingame?

  4. Katmay, PLEX w grze jest LEGALNYM i OFICJALNYM sposobem przedłużenia gry za ISK. Ma on w pełni wsparcie CCP i jest szeroko promowany jako „szansa na darmowe granie”. Kosztuje jednak 300Milionów ISK co w początkowym etapie gry jest nieosiągalne (mówimy tu raczej o pierwszym roku niż miesiącach). Lovleypl, Nie. . . nie trzeba wydawać na subskrypcje na starcie. PLEX pozwala zaktywować na miesiąc także konto Trial. Jeśli ktoś Ci takowego PLEX’a podaruje rzecz jasna. Nie ma żadnych dodatkowych opłat za aktywacje konta. Jeśli kupisz Gamecard 60dni to grasz 60 dni. Czasy gdy pierwsze 30dni przepadało na aktywacje to baaardzo zamierzchłe dzieje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here