Pisaliśmy już, że Bethesda ze swoją nową produkcją rozbiła świnki-skarbonki niejednego gracza. Fallout 3 pojawił się pod koniec ubiegłego miesiąca i w zaledwie kilka dni sprawił, że w tygodniowym rankingu sprzedaży znalazł się na samym szczycie. Jak się teraz okazało tytuł ten zdominował listę przebojów za cały październik. Według NPD najchętniej kupowaną grą na PC w październiku był właśnie trzeci Fallout. Na drugim miejscu Spore od Electronic Arts. Brązowy medal dla kolejnej odsłony przygód Nancy Drew. Tuż za podium afrykańskie wojaże z Far Cry 2. W połowie pierwszej dziesiątki Warhammer Online. Miejsca siódme i dziewiąte okupują dodatki do drugich Simsów. Pierwszą dziesiątkę zamyka Red Alert 3. World of Warcraft na pozycji jedenastej. Tuż za nim Colonization. Crysis Warhead walczy dzielnie z BiA: Hell's Highway. Bardzo nisko kosmiczny horror Dead Space.

Poniżej pełna lista TOP20 najchętniej kupowanych gier w USA za miesiąc październik.

1. Fallout 3
2. Spore
3. Nancy Drew: The Haunting of Castle Malloy
4. Far Cry 2
5. Warhammer Online: Age Of Reckoning
6. World Of Warcraft : Battle Chest
7. The Sims 2: Apartment Life Expansion Pack
8. Fallout 3 Collectors Edition
9. The Sims 2: Double Deluxe
10. Command & Conquer: Red Alert 3
11. World Of Warcraft
12. Civilization IV: Colonization Expansion Pack
13. World Of Warcraft: Burning Crusade Expansion Pack
14. Crysis Warhead
15. Brothers In Arms: Hell's Highway
16. Command & Conquer: Red Alert 3 Premier Edition
17. Dead Space
18. Spore Creature Creator
19. Civilization IV
20. The Sims 2: FreeTime Expansion Pack

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Mysle ze juz tyle sie w tym roku sprzedalo Wii Sports, Wii Play i innych popierdulek od Nintendo ze raczej Fallout nie ma szans zeby je przebic :/

    • Mysle ze juz tyle sie w tym roku sprzedalo Wii Sports, Wii Play i innych popierdulek od Nintendo ze raczej Fallout nie ma szans zeby je przebic :/

      Ale czytaj ze zrozumieniem. Chodzi o gry na PC.

  2. A co innego sensownego w tym roku wyszlo na PC? Tak sie pytam, bo z wielkich hitów to większość okazała się bułeczkami bez smaku. Dlatego może gra pokroju F3 może sobie pozwolić na miejsce w czołówce. Szkoda.

  3. Wszyscy tak narzekają na F3, a wystarczy spojrzeć na listę sprzedaży, na wyniki ankiety, na ilość sprzedanych kopii i widać jak na dłoni, że Bethesda wstrzelił się w rynek. I narzekania twardogłowych, że be, że fuj nic nie pomogą. Taki urok nowych czasów. Pozostaje Wam zawsze F1/F2. Dead Space nisko? Raczej wysoko biorą pod uwagę fakt, że to gra na konsole. Grac w to za pomocą myszki i klawy to jakiś masochizm czy cóś.

  4. F3- dla jednych obsuwa,dla innych rewela; jedno jest pewne- to gra która nie przeminie bez echa. O ilu jeszcze można to powiedzieć? Dla mnie super,bawię się przy niej wyśmienicie- bo chyba o to chodzi,nie? Pozdrawiam wszystkich fanatyków z pod znaku F1/F2 – spójrzcie w kaendarz i ocknijcie się!

  5. Dla mnie f3 jest spoko tylko co za idiota wymyślił/rozplanował system awansów, zanim znalazłem ojca miałem już 20 level, karme na maxa i dalej dupa . Co za przyjemność z zabawy rpg jak nie można awansować? Gram dalej ale robienie sidequestów to już nie to. . . (tak, wiem, że „~ setgs . . . . . . bla, bla, bla” jestem ortodoksem).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here