Przed wami jeszcze ciepłe fotki z trzeciej części Fallouta. Zobaczcie czy Bethesda rzeczywiście szykuje dla nas Obliviona z giwerami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Screeny nie sa zle, ale najbardziej mnie niepokoi ekran PipBoy’a. Taki ubogi w informacje i do tego jakos slabo czytleny. Mam nadzieje, ze na PC to poprawia.

    • ale najbardziej mnie niepokoi ekran PipBoy’a. Taki ubogi w informacje i do tego jakos slabo czytleny. Mam nadzieje, ze na PC to poprawia.

      To już nie jest twoje zdanie. To jest bzdura wyssana z palca. Wiesz co to zakładki? A zresztą nie odpowiadaj. Z żałosnym malkontentem nie ma co dyskutować. Idź se pograć w stare Fallouty jak chcesz mieć lepsze „menusy”. Narzekanie na Fallouta 3 zaczyna mnie drażnić. Też mam obawy ale to co wyprawiają te „istoty-wiecznie-niezadowolone” przechodzi wszelkie pojęcie. Wchodzę w jakikolwiek temat dotyczący gry, która jeszcze nie wyszła i zawsze widzę narzekanie. Na wszystko – od koloru budynku w tle na 5 screenie od prawej do menusów na ostatnim screenie od lewej. Dajcie se luz.

  2. Korci mnie powrót do korzeni czyli Fallouta 1 i 2. Pytanie czy zostało to wydane gdzieś w jakiejś serii „Extra klasyka” i spolonizowane? Świeci Wam coś w głowach na ten temat? Przeraża mnie ilość dialogów po angielsku.

  3. a może to jest mutant, którego wypaczyło pod kątem chodzenia na rękach, a może nie. . . naprawdę dziwna sytuacja na screenie, dziwie się że sieć nie pęka w szwach od teorii spiskowych 🙂

  4. Oj, oj, jak to mowi Copper, wez sie napij ziolek. Napisalem, ze reszta jest ok, ale Ty akurat musiales sie przyczepic do tego, ze mi sie PipBoy nie podoba. Noc coz, trudno, mam do tego prawo. A i pewnie sobie zagram w starego Fallouta, dzieki za pomysl. Pozdrawia zalosny malkontent. . .

  5. Nie wiem dlaczego Valhalla wkłada te screeny do wersji PC Fallouta 3. Każdy shot, który jest umieszczony w galerii był wykonywany na X360 ale to taki mały szczegół.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here