Dwa dni temu poznaliśmy sporą dawkę dość interesujących szczegółów na temat elementów, które prawdopodobnie znajdziemy w nowej odsłonie serii Fallout. Dziś dowiadujemy się, że być może na New Vegas nie będziemy musieli poczekać zbyt długo. Wszystko za sprawą dwóch sieci sklepów, GameStop i Play-Asia, które na swych oficjalnych stronach umieściły karty katalogowe kolejnej produkcji studia Obsidian. Możemy z nich wyczytać, iż wstępna data premiery Fallout: New Vegas to czerwiec bieżącego roku. I choć jest to wstępny termin, w dodatku który nie został potwierdzony ani przez twórców, ani też wydawcę, to wszystko wskazuje na to, iż na grę poczekamy mniej niż byśmy się tego spodziewali.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Na czerwiec Obsidian zaplanował wypuszczenie także Alpha Protocol. Czyżby wakacje 2010 roku stały pod znakiem cRPG? Ja na to, jak na lato 🙂

 2. I choć jest to wstępny termin, w dodatku który nie został potwierdzony ani przez twórców, ani też wydawcę, to wszystko wskazuje na to, iż na grę poczekamy mniej niż byśmy się tego spodziewali.

  A czym jest to wszystko prócz tych dwóch sklepów?

  • A czym jest to wszystko prócz tych dwóch sklepów?

   Czasami mam wrażenie, że wrzody byłby przyjemniejsze niż posiadanie Ciebie za usera 😉 Jeżeli dotąd niewiele mówiło się o premierze, uznawało się ogólne 2010, z założeniem „pewnie opóźni się do 2011”, a nagle naprawdę duże sieci sklepowe precyzują to na „czerwiec 2010” (w tym GameStop, które nieraz było źródłem pierwszych sprawdzonych informacji na temat dat – chociażby w przypadku Assasin’s Creed: Bloodlines), to dla mnie podpada to pod zdanie „wszystko wskazuje na to, iż na grę poczekamy mniej niż byśmy się tego spodziewali”.

   • Czasami mam wrażenie, że wrzody byłby przyjemniejsze niż posiadanie Ciebie za usera. . . 😉

    Ja prawdopodobnie mam wrzody. Z dwojga złego wolę jednak twilitekid’a 😉

  • Jak dla mnie ściema na maksa. Prędzej mi kaktus wyrośnie niż nowy Fallout będzie można kupić w czerwcu tego roku

   Kiedy wyrosnie Kaktus? W polowie czy pod koneic roku?

 3. Mi też się nie chcę wierzyć. Obsidian narazie dłubie nieskończenie przy AP, za które trzymam bardzo kciuki, bo chłopy są solidni tylko zawsze dostają jakieś ściepy (czyt sequele) do zrobienia. Ja bym sobie nie robił narazie nadzieji na czerwcowego Fallouta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here