Wczoraj informowaliśmy, że na Xboksa 360 i Playstation 3 najprawdopodobniej pojawi się Crysis. Dziś mamy dla was informację, która ucieszy konsolowych graczy. Ubisoft zapowiedział, że druga odsłona gry Far Cry trafi nie tylko na komputery osobiste. FC 2 pojawi się także w wersji na konsole. Decyzja ta nie dziwi. Przede wszystkim dlatego, że gra działa na silniku Dunia, który jest zmodyfikowanym enginem Yeti wykorzystanym na przykład w konsolowej wersji GRAW 2. Drugim powodem jest chęć zysku. Nie od dziś wiadomo, że najwięcej zarabia się na produkcjach konsolowych. Kto wie? Może ostatnie, niezbyt dobre wyniki sprzedaży Crysisa wzbudziły niepokój u panów z Ubisoftu i stąd ta zapowiedź Far Cry 2 na inne platformy? Do niedawna Far Cry 2 był tytułem stricte pecetowym.
A kiedy zagramy w drugą odsłonę FC? Tutaj niestety nic się nie zmieniło. Tak jak informowaliśmy ostatnio. Premiera tego tytułu została przeniesiona na rok fiskalny 2008. Jednym słowem tej zimy nie zagramy w nowe dzieło Ubisoftu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ja pieprze! Tytuły, które miały być tylko na pc na konsole tez wyjda. . . Już mam tego dość. Produenci tych gier odwalają szopkę jednym słowem. Wkurza mnie to: Bo czy na przykład polyphony wyda „w zamian” GT5 na PC? Nie. Ech, co już się tu robi. . . Nie lubie konsol, wole kompa 😀 ale zaczyna mnie to wkurzać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here