Kilka tygodni temu Internet obiegła plotka dotycząca najnowszej wirtualnej piłki nożnej od Elektroników. Pisaliśmy wtedy, że FIFA 09 prawdopodobnie pojawi się w sklepach trzeciego października. Dziś amerykański gigant potwierdził tę informację. Już za dwa miesiące po swoją kopię tego tytułu ruszą posiadacze pecetów i konsol Playstation 3, PS2, PSP, Xbox 360, Nintendo Wii oraz Nintendo DS. Electronic Arts obiecuje, że produkcja ta zaskoczy nas przynajmniej kilkoma niesamowitymi nowościami.

Po krótkich testach pecetowej wersji gry, na które pojechaliśmy mniej więcej miesiąc temu, ciężko było ocenić czy rzeczywiście w tym roku doczekamy się rewolucji. Na pewno warto zwrócić uwagę na możliwość rozegrania w sieci spotkań 10 na 10. Pozostałym nowościom przyjrzymy się kiedy na naszych biurkach wyląduje pełna wersja FIFA 09. Wypatrujcie więc naszej recenzji tego tytułu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

    • Ja mam World Cup 98 to mi starczy bo nic się od tej pory nie zmieniła ta gra.

      Kolego chyba nie wiesz co piszesz. Przez 10 lat nic się nie zmieniło??? Zgodzę się, że na PC FIFA mało sie zmieniła przez ostatnie lata, ale na konsoli Xbox 360 to jest naprawdę świetna gra. Tegoroczna edycja pobiła pod względem grywalności PES 2008 i piszę to jako wieloletni fan serii PES a wcześniej ISS. Także nie możemy nic złego powiedzieć na FIFĘ, ona bynajmniej idzię do przodu i poprawia swoją grywalność a PES ostatnio ma tendencję spadkową i zaczyna zmierzać w złym kierunku. Czekam na nową FIFĘ i to z większym spokojem niż na nowego PES’a.

  1. rewolucje zapowiadają każdego roku a co wychodzi każdy widzi. FIFY praktycznie w ogóle nie różnią się od siebie a na pewno nie na tyle żeby biec do sklepu i brać co roku najnowsze wydanie (mówię za siebie). Różnią się ale numerkiem. Lepiej EA by zrobiło wydając co roku lub co pół update do gry z aktualnymi składami drużyn, nawet jeśli miałby być płatny (oczywiście w granicach rozsądku a nie w cenie nowej gry).

  2. A to dziwne, bo jakoś z edycji 2008 konsolowcy są niesamowicie zadowoleni :D, aaaaa fakt przecież na PC wyszedł odgrzewany kotlet z roku 2007 a na konsole pisali od nowa. A tak poważnie i bez zbędnej uszczypliwości to FIFA 2008 na konsole (tylko i wyłącznie) zrobiła ogromny krok naprzód (bynajmniej nie ze skraju przepaści) a później jeszcze poprawiła EURO 2008. Wiele osób grających do tej pory w PES/ISS po prostu zagryzło zęby poszło do sklepu i kupiło FIFE. Ja sam odkąd pamiętam łupałem w PES/ISS a tym razem obstawiłem FIFĘ. . . i nie zawiodłem się.

  3. Fife powinno się kupować co mniej więcej 2-3lata. Ale zdarzają się też takie nowości co mają być w tym roku,zdarzają się w tej grze rewolucyjne pomysły.

  4. Dzień po moich urodzinach premiera Fify 09. Już „przekazałem” co bym chciał jako prezent ;)Fan futbolu nie może przepuścić takiej gratki :]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here