Powodów, by sięgnąć po tę produkcję Elektroników jest przynajmniej kilka. Dzięki niej jeszcze przez kilka chwil poczujemy piłkarskie emocje, których niewiele zapewnili nam rodzimi piłkarze we wczorajszym meczu z San Marino. Demo powinno również udzielić odpowiedzi na pytanie o to czy FIFA w tym roku nareszcie powalczy z serią Pro Evolution Soccer. Jeśli więc jesteście tego ciekawi, to już teraz kliknijcie w link umieszczony przez nas pod treścią newsa. Od siebie dodamy tylko, że w próbce możliwości FIFA 09 znajdziemy sześć drużyn (Schalke, Real Madryt, Chelsea, Toronto FC, AC Milan oraz Olympique Marsylia), którymi rozegrać możemy mecz (2 x dwie minuty). To jeszcze nie wszystkie niespodzianki ukryte w wersji demonstracyjnej. Resztę odkryjecie jednak po pobraniu 768MB danych na twardy dysk waszego peceta. Oczywiście zachęcamy was do powrotu na Valhallę gdzie napiszecie kilka słów na temat tegorocznej edycji gry FIFA.

Aktualizacja: Wersje demonstracyjne FIFA 09 jeszcze dziś pojawią się na usługach sieciowych Xbox Live i Playstation Network. Od pecetowego dema różnią się stadionami, na których rozegramy mecz.

Wersja demonstracyjna FIFA 09

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Demo 09-tki jest na pewno lepsze od poprzednich demek fify,a żeby wyciągnąć z niego jeszcze więcej polecam ściągnąć sobie FIFA 09 DEMO MATCH EXPLORER 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here