Według badań analityków Chart Track kolejny tydzień na listach przebojów w Wielkiej Brytanii króluje Fifa 09. W dniach między 4, a 11 października kolejna odsłona piłki nożnej od Electronic Arts zdobyła najwięcej klientów. Na drugie miejsce wskoczyła nowość – Lego Batman. Trzecia pozycja dla Wii Fit. Force Unleashed zaliczył spadek na miejsce numer cztery. W połowie stawki wojenne zmagania w nowym Brothers in Arms. Pierwszą dziesiątkę zamyka Family Trainer i Big Beach Sports. Poniżej pełne wyniki sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii za okres 4-11 października.

1. FIFA 09
2. LEGO BATMAN: THE VIDEOGAME
3. WII FIT
4. STAR WARS: THE FORCE UNLEASHED
5. BROTHERS IN ARMS: HELL'S HIGHWAY
6. MARIO KART WII
7. WII PLAY
8. TIGER WOODS PGA TOUR 09
9. FAMILY TRAINER
10 BIG BEACH SPORTS

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. No tak ale z okrzyku konsolowa i koopa to odrobinę z mało abym wydał moje pieniążki 🙁 Grafika gorsza na pc? sam system kopania 😉 piłeczki, sterowanie? No co jest inaczej, że konsolowa jest cacy a pc taka fuj fuj ?

  2. majorzupa – nie wiem co jest w konsolowej, ale na PC się grać w toto nie da. Koszmarne sterowanie, piłkarze to idioci, grafika jak w czasach PESa 5, animacje nadal na sztywno, od kamerki w become a pro niedobrze mi się robi (serio!) bo buja jak wielbład po całonocnej libacji, a ustawiona jest tak że ludzi z boku nie widać. . . Tyle na +, że w demie 09, w przeciwieństwie do 08, dało się pada skalibrować ;)a najlepiej, to zassij demko na PieC Fify i Pesa, i jak w reklamie, poczuj róznicę 😉

  3. Powiem szczerze że po ściągnięciu obu demek (na PS3) PES i FIFA dużo lepiej wypadła FIFA. Wszystko jest piękne gra się naprawdę przyjemnie i o to mi chodziło kupując „kopankę”. Nie wiem jak wygląda na PC. Ale jeśli masz duży tv to na pewno odbiór obrazu i przejrzystość dużo lepsza. Pozatym zawsze można w 4 z kumplami się pobawić. To by było na tyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here