Przedstawiciele firmy Electronic Arts na łamach serwisu Eurogamer zapowiedzieli nadejście wersji demonstracyjnej gry Fight Night Round 4. Europejskie demo powinno zostać udostępnione graczom pod koniec maja albo na początku czerwca. Pełną wersję gry zobaczymy na sklepowych półkach latem tego roku (prawdopodobnie 30-go czerwca). Zagrają w nią posiadacze Playstation 3 i Xboxa 360.

Już dziś możemy natomiast zapoznać się z pierwszą częścią listy zawodników, w których wcielimy się w tym tytule. W sumie ma ich być czterdziestu z czego ponad połowę wymieniamy pod treścią naszego newsa (ok, gdzie jest Adamek albo chociaż Gołota?). Zobaczcie czy jest wśród nich wasz ulubiony bokser.

Pierwsza część listy zawodników z gry Fight Night Round 4:

1. Arturo Gatti
2. Bernard Hopkins
3. Emanuel Augustus
4. Floyd Patterson
5. George Foreman
6. Jermain Taylor
7. Joe Frazier
8. Julio César Chávez
9. Larry Holmes
10. Lennox Lewis
11. Manny Pacquiao
12. Mike Tyson
13. Muhammad Ali
14. Ricky Hatton
15. Rocky Marciano
16. Roy Jones, Jr.
17. Shane Mosley
18. Sergio Mora
19. Sugar Ray Leonard
20. Thomas Hearns
21. Tommy Morrison
22. Victor Ortíz
23. Vinny Pazienza
24. Winky Wright

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Hmm, dziwne Adamek jakiś czas temu wspominał na blogu (lub stronie), że podpisał z EA umowę dotyczącą udostępnienia wizerunku, więc chyba powinien być w grze:)Mam nadzieje, że będzie w grze, a nie tylko będzie „promował” FNR4 w Polsce :/

    • Hmm, dziwne Adamek jakiś czas temu wspominał na blogu (lub stronie), że podpisał z EA umowę dotyczącą udostępnienia wizerunku, więc chyba powinien być w grze:)Mam nadzieje, że będzie w grze, a nie tylko będzie „promował” FNR4 w Polsce :/

      Faktycznie z tym Adamkiem nie podali za wiele informacji swego czasu. Pierwsze co mi przeszlo przez glowe to ze jego facjata wyladuje na okladce gry – to dosc popularny zabieg stosowany przez EA (np. FIFA + Smolarek w polskiej edycji).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here