INFORMACJA PRASOWA

Na szczęście to wszystko już za nami, gdyż po długich procesach siewu oraz uprawy nadszedł czas na zebranie obfitych plonów. Już jutro odbędzie się bowiem wyczekiwany przez całą scenę finał Pucharu Polski NFS ProStreet!

Finaliści Pucharu Polski:

– Grzegorz „LX|Grzeynick” Kossobudzki
– Łukasz „PGS|lecho” Leśniewski
– Rafał „Nadol” Nadolski
– Krzysztof „Krzych0o” Pastorczyk

Wszystkich spragnionych wirtualnych wyścigów na najwyższym poziomie zachęcamy do odpalenia telewizji internetowej HeadShot już jutro o 19:00. Punktualnie o tej godzinie rozpocznie się bowiem transmisja z warszawskiego studia, która będzie prawdopodobnie jedyną możliwością podziwiania na żywo wyczynów najlepszych graczy NFS w Polsce. Jeśli dodać do tego wywiady z finalistami, konkursy oraz masę innych atrakcji jedno jest pewne – nikt z widzów nie będzie się nudził.

Oglądaj HeadShot TV: wysoka jakość, niska jakość.

Electronic Arts Polska, główny patron Pucharu Polski, ufundował 2 000 zł do podziału między trzech najlepszych, a SteelSeries przekazał dla zwycięzców słuchawki 3H, 4H i 5H v2, mysz IKARI Optical oraz cztery podkładki QcK. Kto wróci z turnieju z tarczą a kto na tarczy? O tym przekonacie się już jutro o godzinie 19:00, oglądając HeadShot TV.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Kurde właśnie się dowiedziałem, że taka stronka istnieje jak Headshot. tv. Super, popatrzę jak najlepsi sobie czitują w kanterka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here