Krótko i treściwie tłumaczy tę sytuację Barry Caudill ze studia Firaxis: „Wersja na Nintendo Wii nadejdzie jesienią przyszłego roku, dlatego że zdaliśmy sobie sprawę, że dopiero za jakiś czas będziemy mogli przenieść odpowiednią liczbę chłopaków do tego projektu. Nie mamy jednak wystarczającej ilości ludzi żeby zrobić ten tytuł na PSP„. Pozostałe wersje gry przeznaczone dla użytkowników Xboxa 360, Playstation 3 oraz Nintendo DS i Wii pojawią się na rynku na wiosnę przyszłego roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Skandal ! Ilość sprzedanych PSP jest większa niż PS3, a w niektórych krajach (jak np. Polska) przebija DSa i to dużo. I śmią twierdzić, że nie ? Tym badziej, że na PSP jest brak produkcji strategicznych, a konsola obsługuje WiFi, gra strategiczna z multiplayerem online poszłaby jak ciepłe bułeczki . . . kłamcy !

  2. Jako posiadacz DS’a bardzo się z tego cieszę i już czekam na cywilizację. Co do PSP – szkoda ale cóż – liczba sprzedanych DS-ów przewyższa PSP i to dosyć znacząco, zatem nie dziwię się decyzji 😉

  3. DS: Sprzedaż 44 miliony na dzień dzisiejszyPSP: Sprzedaż 22 miliony na dzień dzisiejszyX360: Sprzedaż . . . . 10 milionów na dzień dzisiejszyWii: Sprzedaż . . . . 9 milionów PS3: 3 miliony . . . no to sorry, ale komuś się chyba konsolki popestawiały !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here