Tytułowa produkcja łączy w sobie elementy gry akcji i elektronicznej łamigłówki. MySims Agents zostanie wydane tylko na konsolach Wielkiego N – Wii i DS – choć na każdej z nich będzie to w zasadzie inna pozycja. Grę zobaczymy w sklepach już szesnastego czerwca tego roku. Data ta dotyczy tylko Ameryki Północnej. W pozostałych częściach świata nowe dzieło EA zobaczymy dopiero jesienią.

MySis Agents na Wii pozwala nam się wcielić w tajnego agenta polującego na zbrodniarza, ganstera Morcubusa. W trakcie zabawy możemy wynajmować różnych Sim-agentów i tworzyć z nich drużynę. Każdy z naszych bohaterów posiadać będzie swój unikalny zestaw umiejętności. Otwierać zamki, łamać zabezpieczenia w komputerach i eliminować kryminalistów będziemy w lokacjach takich jak nawiedzona posiadłość, starożytna świątynia czy umieszczony w górach zamek. Przedstawiciele EA powiedzieli też, że gracz posiadał będzie swoją kwaterę główną, której wygląd a zapewne i wyposażenie ulepszymy w trakcie gry.

Jeśli zaś chodzi o wersję MySims Agents na DSa, to będzie ona polegała na schwytaniu słynnego złodzieja. Aby tego dokonać będziemy musieli być czujni i spostrzegawczy, by przy pomocy znajdowanych podpowiedzi rozwiązywać różne łamigłówki. W tytule tym znajdziemy też dziesięć różnych mini-gier.

I to już wszystko co wiemy na temat obu produkcji. Wyglądajcie jednak kolejnych informacji na temat tych gier. Wkrótce powinniśmy umieścić je w kolejnym newsie. Teraz natomiast zapraszamy was do naszych nowych galerii, w których umieściliśmy pierwsze fotki z MySims Agents na Wii i DSa. Za kilka chwil zobaczycie je obok tego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here