Od oficjalnej zapowiedzi nieznanego jeszcze tytułu upłynęło sporo wody w Wiśle. Dziś jednak dowiedzieliśmy się czym konkretnie firma Futuremark zamierza zaskoczyć fanów elektronicznej rozrywki.

Pierwszą ich grą będzie Shattered Horizon. Pozycja ta to FPS przeznaczony do zabawy wieloosobowej, przenoszący nas na okołoziemską orbitę. W wyniku wielkiej katastrofy część Księżyca rozerwała się na mniejsze i większe kawałki i zatrzymała się na orbicie naszej planety. Przy okazji potężne kawałki skały poważnie uszkodziły naszą jedyną stację orbitalną w Shattered Horizon rozbudowaną do konkretnych rozmiarów. Gracz wciela się w górnika z Księżyca albo jedną z osób uwięzionych na ISS. Każda z nich musi założyć skafander umożliwiający jej przeżycie przynajmniej kilku chwil w próżni, by walczyć o resztki zapasów, umożliwiających przetrwanie w niezbyt gościnnym kosmosie.

Firma Futuremark podkreśla, że jednym z najważniejszych elementów ich produkcji będzie zabawa w próżni, która zdecydowanie różni się od tego, co widzieliśmy do tej pory w shooterach. Trzeba przyznać, że zapowiada się to całkiem ciekawie. Czekamy więc na jakiekolwiek materiały z tej produkcji. Was już teraz pytamy jednak o to, co sądzicie na temat tej zapowiedzi. Nowy gracz na rynku powalczy o serca miłośników elektronicznej rozrywki? Podoba wam się pomysł twórców Shattered Horizon? Dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here