Na początek dygresja natury osobistej – kiedy wczoraj zainstalowałem na mojej „grubasce” PS3 nowy firmware 3.0 nie byłem nim zbytnio zachwycony. Wrażenie natomiast zrobił na mnie marketingowy faux pas w postaci płatnego „ruchomego” tła z LBP. Tak szeroko reklamowana opcja i od razu wyciąganie ręki po pieniądze. Wielka szkoda. Niestety dochodzą słuchy, że Firmware 3.0 zawiesza niektóre gry. Tak przynajmniej skarżą się między innymi użytkownicy na forum NeoGAF GameFaqs. Problemy z aktualizacją 3.0 ma między innymi Uncharted: Drake's Fortune, UFC, Batman: Arkham Asylum oraz Bioshock.

Z wyżej wymienionych gier posiadam Uncharted. Jeszcze dziś na własnej skórze sprawdzę ile jest prawdy w tych „problemach” zachodnich forumowiczów. A wy? Czy doświadczacie jakichś problemów z Firmware 3.0 do PS3?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Na PSS jap. jest darmowy „dynamiczny” theme z Afrika. Jest bardzo fajny ale i mało czytelny (białe ikony + napisy na tle białych chmur). No i latający pyłek jest śliczny, a nowe logo ps3 szpetne (muzyka ok. )W sumie powinni ten soft oznaczyć jako 2. 9 bo na więcej nie zasługuje. Poza tym to nie pierwszy raz kiedy Sony coś z softem zamieszało . . . Też mam Uncharted i aż strach go uruchamiać 🙂

  2. Osobiście nie zauważyłem żadnych problemów, ale pewnie dlatego, że nie włączałem żadnej gry z płyty. Mam również Uncharted, ale nie sprawdzałem, sprawdzę rano. Jedynie grałem w FLOWER i WipeOut HD. Rok temu mniej więcej z tego co pamiętam w podobnym okresie (około wakacyjnym) software 2. 30 (chyba to był ten właśnie) narobił sporo zamieszania. Gry były jak slide show, albo wcale nie działały. Oj Sony. . . tak na wakacjach (no już nie dla wszystkich 😉 robić zgrzyty?!?!Andrzej001 – masz w 100000% racje. Nowe logo PS3 jest tak #$%^& że aż strach. Mogli przecież zrobić to uroczo kanciaste które miała PS2 i PSP. . . ale nie. . . musieli ZAOKRĄGLAĆ. . . i jeszcze na starcie konsoli się pojawia. Dobrze ze włączam trochę później TV, to go nie widzę. ;)majorzupa – racja. gdyby nie to, ze tyle mnie ona kosztowała to bym wypieprzył ja przez okno. Daję słowo 😉 😀 Ale nie mów. . . pragnąłeś tych 4 minusów?! Też tak czasem mam! :DAaaaaaaaaaaaaaaa. . . . gdzie się podziały te czasy przy FIFA 64 i TUROKu na N64. . . . ech 😛 😛 😉

  3. Nie mam problemów, bo jeszcze nie zainstalowałem 😉 ale chyba trochę się boję. . . jak instalowałem update’a rok temu to musiałem konsolkę reklamować 😛 (problem łączności między ps3 a padami), więc wcale bym się nie zdziwił jakby się coś spaskudziło 🙁 dlaczego tak kocham Sony?????

  4. u mnie nic się nie dzieje nie rozumiem narzekań na 3. 0 choć może za krótko mam konsolkę i nie przywykłem do 2. X tak jak wy więc dla mnie to obojętne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here