Do premiery gry Star Wars: The Force Unleashed zostało jeszcze tylko kilka dni. 19 września fani Jar Jar Binksa wcielą się w tajemniczego ucznia Lorda Vadera i wykonają dla swojego Mistrza kilka „brudnych” zadań. Ostatnio pisaliśmy, że miłośnicy Gwiezdnych Wojen posiadający konsole Xbox 360 i Playstation 3 rzucili się na wersję demonstracyjną. Producent gry pochwalił się wynikiem – 2.3 miliona ściagniętych wersji demo od 21 sierpnia. Tylko którą wersję gry wybrać? SW:TFU pojawi się na Xbox 360, Playstation 3, PS2, Nintendo Wii oraz konsolach przenośnych. Te ostatnie i stareńkie Playstation 2 zostawmy w spokoju. Czas na „porównanie” która z wersji gry na „next-geny” jest najlepsza. Przekonacie się o tym oglądając poniższy materiał wideo. Niech Moc (śmiechu) będzie z wami!

Fabuła nowej gry w uniwersum Star Wars rozgrywa się między trzecim, a czwartym epizodem słynnej sagi George'a Lucasa. Gracz wciela się ucznia samego Dartha Vadera. Nasz bohater, niezwykle biegły w sztukach Ciemnej Strony Mocy podczas wojaży po galaktyce zwiedzi między innymi znaną miłośnikom Gwiezdnych Wojen planetę Kashyyyk i świat-złomowisko Raxus Prime.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. takie filmy można robić w Adobe After Effects, wystarczy wpisać na youtube adobe after effects lightsaber i pełno takich wyskoczy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here