Trine to w głównej mierze rozwiązywanie zagadek działających w oparciu o mniej lub bardziej znane prawa fizyki. W grze autorstwa studia Frozenbyte (znamy ich z Shadowgrounds: Survivor) możemy się wcielić w czarodzieja, złodzieja albo wojownika. Każda z postaci posiada inne umiejętności, które mogą się przydać przy pokonywaniu łamigłówek. Czarodziej potrafi tworzyć różne przedmioty, złodziej wykorzystuje zwinność i celność do pokonywania potworów, a wojownik jak to wojownik okłada wszystkich kawałkiem żelaza.

Gra ma zostać wydana w drugim kwartale przyszłego roku. W ciągu kilku miesięcy na rynek powinna też trafić pecetowa wersja tego tytułu. W tej chwili nie znamy jednak ceny Trine. Możemy wam jednak pokazać pierwszy materiał filmowy z tej produkcji oraz trzy fotki opublikowane przez jej twórców. Klip powinniście już widzieć pod treścią newsa. Obrazki za kilka chwil zobaczycie obok naszej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Szkoda, że nie można być jednocześnie trzema postaciami – coś a la Lost Vikings by było :)Ale sympatyczna platformówka się zapowiada 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here