Tydzień temu w Galerii Tygodnia triumfy święcił Dragon Age. Czekamy na tę produkcję jak na mannę z nieba. Dziś nasz przegląd zaczynamy od Star Wars: The Old Republic. Nie każdy lubi MMO, ale warto rzucić okiem. Zmieniamy klimat, bo na horyzoncie majaczy Tekken 6, a tuż za rogiem czai się Kratos z God of War III. Mamy też garść nowych screenów z piątej odsłony Resident Evil. Premiera RE5 już 13 marca i mamy nadzieję, że gra będzie prezentować się równie dobrze co świetnie zrobione trailery. Jak można wypromować grę, która w nikim raczej nie wzbudza emocji? Trzeba pokazać jakiś zgrabny tyłeczek. Tak zrobiono w Wielkiej Brytanii – zobacz modelkę, która wcieliła się w Ayumi, bohaterkę gry X-Blades.

Gracie jeszcze w Unreal Tournament III? Jeśli tak to rzućcie okiem na grafiki z Titan Pack. A co powiecie na strzelaninę podlaną sosem tajnych spisków? Jesteście zainteresowani? W takim razie oglądajcie galerię Singularity. Miłośników trzeciego Fallouta chyba nie muszę zapraszać do obejrzenia kilku screenów z drugiego dodatku – The Pitt? Posiadacze pecetów powinni sprawdzić nową galerię The Last Remnant, a Xboksowcy niech skierują swoją ciekawość na nową odsłonę Star Ocean.

W tym tygodniu naszym number ONE jest natomiast galeria Call of Juarez: Więzy Krwi. Uwielbiam Dziki Zachód (filmy!) i trzymam mocno kciuki za CoJ.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Tez nie znosze westernow. Wszystkie sa takie same.

    Dlatego na szczęście w dzisiejszych czasach w kinie ich nie uświadczymy. Temat wyczerpano po drugim westernie .

  2. Mówicie o tych westernach tak jak byście nigdy nie widzieli żadnego. „Fistfull of dollars” ” For a few dollars more” „Unforgiven” „Pale Rider” „Young Guns” to kilka tytułów, każdy o czym innym, każdy świetny i bez zabijania indian. Chyba, że dla Was western to tylko z Johnem Wayne. Osio jak lubisz westerny i postapokaliptyczny klimat polecam książke S. King – Dark Tower. Opowieść o Rolandzie ostatnim rewolwerowcu i jego długiej wędrówce do mrocznej wieży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here