To już szósta odsłona cyklu Galeria Tygodnia. Jak zwykle w weekend zaprezentujemy kilka, naszym zdaniem najważniejszych galerii z gier, jakie mogliście obejrzeć w ostatnich kilku dniach. Tydzień temu za najważniejszą galerię uznaliśmy screeny z gry na konsolę Playstation 3 Demon's Souls. Dziś zapraszamy do przyjrzenia się grze Dead Rising: Chop Till You Drop. Czy zombiaki na Nintendo Wii będą równie fajną produkcją jak na Xboksie 360? Tego nie wiemy. Możemy natomiast przypuszczać, że dzięki swoim kontrolerom wersja na Wii ma w sobie ogromny potencjał. W młodości marzyliście o byciu pilotem myśliwca? No pewnie! Kto nie oglądał Top Gun, albo filmu Żelazny Orzeł. W takim razie mamy coś dla Was – galerię Tom Clancy's HAWX. Fanom gier Blizzarda polecamy kilka nowych screenów z drugiego Starcrafta oraz Diablo III.

Beam me up, Scotty. Poznajecie jedną z najważniejszych fraz amerykańskiej pop-kultury? Ależ tak! Przecież to Star Trek, a więc nowa galeria z gry Star Trek Online. Możemy też podziwiać kolorowego, czwartego Street Fightera. Premiera nowej odsłony kultowej bijatyki już za kilka tygodni. Na dokładkę galeria z gry WET. A któż to zmierza w naszą stronę? Na szyi łańcuch z tombaku i złoty grill na zębach. To 50 Cent cały zalany krwią podniósł się z piasku. Oznacza to, że mamy dla was nowe zrzuty ekranowe z gry 50 Cent: Blood on the Sand – ziooom…

Galerią tygodnia zostaje Heavy Rain. Bardzo intryguje nas ta nietuzinkowa produkcja od Quantic Dream.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nie zwróciłem wcześniej uwagi na tą galerie. Głównie sa to jakieś szkice. Jakkolwiek kliamtyczne : ). Dużo sobie obiecuję po tej grze, choć pewnie nie zagram jeszcze długo po premierze. . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here