To już czwarta Galeria Tygodnia. ostatnio królował Batman: Arkham Asylum. Dziś też możemy polecić kilka screenów z tej gry. Wszyscy fani trzeciej części The Sims muszą obejrzeć nową galerię hitu (nie wątpimy, że będzie to hit) od Electronic Arts. Zombiaki z Resident Evil Rebirth powinny zainteresować wszystkich posiadaczy konsoli Nintendo Wii. Mamy też rodzimy akcent – kilka screenów z Two Worlds: The Temptation. Mogliście też podziwiać Cammy z czwartego Ulicznego Wojownika.

Dla nas najważniejszym tytułem był jednak The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena. Lubimy Riddicka i bardzo czekamy na produkcję.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

    • jak nie przesadza z motion blurem to ta gra będzie boska

      Czyli chcesz powiedzieć, że jeśli gra będzie miała za dużo blura to nie będzie super? Boski jesteś. Typowy graficzny masturbatorek, który od jakości grafiki uzależnia swoje zdanie na temat całej gry.

  1. wow wow wow:) szykuje się na prawdę solidna giera:) pierwsza część była genialna, zobaczymy jak teraz:) Po tych urywkach z gameplayu mogę stwierdzić, że będzie coś nowego w gatunku fps:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here