W kraju ulewy i upały, ale nam to nie przeszkadza w podziwianiu kolejnej porcji screenów z gier. W ubiegłym tygodniu naszym numerem jeden były fotki z Dragon Age. A co w tym? Zaczynamy od trzech artworków z nowej odsłony Tomb Raidera. Pisaliśmy też, że nowy TR ma być zupełnie inny od poprzednich części. Otwarty świat, elementy horroru i diabli wiedzą co jeszcze. Obrodziło nam też galeriami FIFA 10. Mogliście podziwiać screeny z wersji na: PC, Xbox 360, Playstation 2, oraz z Wii. Dla tych, którzy nie lubią biegać po boisku, ale rozkoszować się luksusowymi autkami mamy natomiast kolejną porcję screenów z Forza Motorsport 3.

W naszym zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć nowej galerii Metal Gear Solid: Peace Walker. Posiadacze Playstation Portable z pewnością już ostrzą sobie pazury na ten tytuł. Dla fanów konsol przenośnych mamy też prawdziwą gratkę – screeny z Assassin's Creed: Bloodlines. Lubicie sobie polatać? W takim razie IL-2 Sturmovik z pewnością przypadnie wam do gustu. Fanów klasycznych, dwuwymiarowych bijatyk gorąco zachęcamy do zerknięcia na King of Fighters XII, a miłośników Smoczych kul do zerknięcia na kolejną galerię Dragon Ball: Revenge of King Piccolo.

Jako, że bardzo lubię uniwersum Star Treka to na koniec trzy obrazki ze ST: Online, ale naszym numerem jeden w tym tygodniu jest God of War III. Już nie mogę się doczekać nowych przygód Kratosa. Oglądajcie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here