Nasze zestawienie otwiera trzynaście zrzutów ekranowych z gry Dark Void. Mamy nadzieję, że warto będzie zagrać w ten tytuł. Na razie mamy pewność, że oprawa muzyczna będzie stała na najwyższym poziomie. Zmieniamy nieco klimat ponieważ nadchodzą nieumarli rycerze. Mogliśmy też podziwiać nowe obrazki z nietypowej gry zatytułowanej Hydrophobia. Pojawiła się też pierwsza galeria z gry Scivelation. Mogliśmy też podziwiać garść nowych screenów z Gran Turismo 5. Pisaliśmy, że tytuł ten jest już gotowy, ale i tak najwcześniej zagramy w niego za jakieś pół roku.

Wróćmy jednak do naszego zestawienia. Bardzo ucieszyłem się z nowej galerii Devil Kings 3. W dwójkę grałem na Playstation 2 i cieszy mnie, że w trójkę zagram na najnowszej konsoli od Sony. Posiadaczen Nintendo Wii powinni zwrócić uwagę na Tales of Graces, a fani technologii niech zwrócą swoje oczy na galerię CryEngine 3. Robi wrażenie?

W tej odsłonie Galerii Tygodnia naszym numerem jeden jest Mafia II. Kolejne screeny z tej gry sprawiają, że już nie możemy się doczekać tej produkcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here