Bethesda nie rozpieszcza osób czekających na Fallout 3. Na targach w Lipsku firma pokazała jedynie trzy fotki z tej produkcji. Wszystkie znajdziecie w naszej galerii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

 1. Bo gówno mają do pokazania dlatego je pokazują. Zadnego fana pierwszych czesci nie przekonają do tej gry bo popełnili świętokradztwo robiąc z gry legendy Obliviolouta 3.

  • Bo gówno mają do pokazania dlatego je pokazują. Zadnego fana pierwszych czesci nie przekonają do tej gry bo popełnili świętokradztwo robiąc z gry legendy Obliviolouta 3.

   Masz racje. Mieniącego się „prawdziwym fanem” i siedzącego na NMA nie przekonają. Ale takie zwykłego fana co to grał w stare części po kilka razy ( chodź nie koniecznie zawsze kończył) to już przekonali i ma nawet zamówiony pre-order. Tych „prawdziwych fanów” nie przekonają. Ale chyba mogą żyć bez tych kilku tysięcy osób.

 2. Zadnego fana pierwszych czesci nie przekonają do tej gry bo popełnili świętokradztwo robiąc z gry legendy Obliviolouta 3.

  Myślę, że wcale się tym nie przejmują. Zapewne po premierze będą mieli milion albo więcej nowych fanów (albo osób, które przynajmniej ją kupiły).

 3. Sam tez kupię trójkę i zobaczycie jak się na tej grze zawiedziemy. Np zamiast myśleć będziemy naparzać z mini bomb nuklearnych.

 4. To nie bardzo rozumiem po co kupujesz? Skoro wiesz, że się na grze zawiedziesz to jaki jest cel w wydawaniu na nią pieniędzy. Poza tym jeśli zakładamy, że F3 będzie kiepskie to najlepsze co można zrobić to właśnie nie kupować go. Im więcej osób dokona takiego bojkotu tym mniej sprzeda się egzemplarzy. Im gorsza sprzedaż tym więcej do myślenia ma Beth co zmienić by następna część jednak się sprzedała. W ten sposób jest szansa pchnąć grę w kierunku klasycznych Falloutów. Ja kupuje bo wierze, że to będzie dobra gra. Nie taka jak stare F ale dobra tylko zwyczajnie inna.

 5. 3fotki wow 🙂 widzieliscie zdj z promocji w japonii kilka dni temu ? sa na http://www.cng4u. com/2008/08/16/fallout-3-scans/widac tam wiele wiele wiecej, najbardziej mi sie podobaly zdj z wybuchu bomby nocą w miescie, i detale dalekiego horyzontu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here