Firma Midway od dłuższego czasu nie pokazuje klasy. Gry przez nią wydawane w najlepszym wypadku można określić mianem „przeciętne”. Potwierdza to chociażby Hour of Victory, który został przez nas zrecenzowany jakiś czas temu. Nota 3,5/10 wystawiona tej produkcji mówi o niej dość dużo. Liczymy więc na to, że nadchodzące produkcje Midway będą stały na wyższym poziomie. Jedną z nich jest This is Vegas. Wirtualne Miasto Grzechu na fotkach wygląda bardzo atrakcyjnie. A jak prezentuje się w ruchu? Możecie to ocenić oglądając materiał filmowy umieszczony przez nas pod treścią newsa. Jak zawsze zachęcamy was do skomentowania tego, co zobaczycie za chwilę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Z całym szacunkiem do Midway i ich pracy nad This is Vegas, ale ja (pomimo przejścia całego na PS3) czekam z wywalonym jęzorem na wersję GTA IV na PieCa. Life is brutal. P. S. : Ta animacja, która wygląda na pochodną z faktycznego gameplayu nieźle przycina, ale mają jeszcze trochę czasu.

  2. nieprawdziwe ulice, kasyna i hotele charakteryzujące Las Vegas. Nie, to nie jest Vegas to przewałka Midwaya i skok na kasę. Już wolę Terę Patrick machającą cycem w SaintsRow2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here