Firmy Paradox Interactive i Nitro Games zapowiedziały dodatek do gry East India Company. W dziele o podtytule Privateer znajdziemy między innymi dwie nowe kampanie single player oraz do tej pory nieznane typy misji. Polegają one między innymi na wyszukiwaniu i zatapianiu, przejmowaniu wrogich jednostek czy na eskortowaniu innych statków lub blokowaniu dostępu do portów. Oczywiście nadal możemy też zajmować się szmuglowaniem cennych przedmiotów.

Nowe umiejętności zyskali też dowódcy okrętów. Podzieleni na dwie klasy (Merchant Captain i Privateer) mogą używać „fałszywych barw”, by podpłynąć do innych jednostek. Nastawieni bojowo marynarze przy odrobinie szczęścia uzyskają „krytyczne trafienie”, które wrogą jednostkę zmiecie z powierzchni morza po jednym strzale.

Tyle dowiedzieliśmy się z pierwszej informacji prasowej. Pod treścią newsa umieściliśmy jeszcze zwiastun dodatku do East India Company. Za kilka sekund dołożymy do niego pierwsze dziesięć fotek z gry. Zobaczycie je obok tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. W pierwszej chwili zobaczyłem tylko „Privateer zapowiedziane” i przez moment miałem puls jak u niemowlaka 🙂 Potem doczytałem resztę tytułu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here