Przedstawiciele serwisu VG247 rozmawiali z Horimichi Tanaką z Square Enix na temat konwersji Final Fantasy XIV na konsolę Microsoftu. Przedstawiciel japońskiej firmy nie wykluczył możliwości przeniesienia tej pozycji na 360tkę.

W przypadku FFXIV, z powodu tego, że Xbox Live rządzi się innymi prawami niż Internet, rozpoczęliśmy dyskusje z Microsoftem na temat możliwości dojścia do porozumienia. Oto jeden z powodów (polityka MS rządząca Xbox Live przyp. red.) dla których gra nie zostanie wydana w przyszłym roku, w tym samym czasie co na pecetach i PS3” – mówił Tanaka.

Przeczuwamy, że w tym przypadku „Kwadratowi” dogadają się z gigantem z Redmond. Zastanawia nas jednak ile będziemy musieli czekać na premierę czternastego Final Fantasy. To pytanie pozostaje póki co bez odpowiedzi. Oczywiście kiedy dowiemy się czegoś ciekawego, to na pewno damy wam znać.

Jeśli zaś chodzi o FF XIV, to samą grę zapowiedziano w trakcie tegorocznych targów E3. Dziś natomiast pokazano świeże grafiki z tego tytułu. Za kilka chwil zobaczycie je na Valhalli. Odpowiednia aktualizacja pojawi się obok tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here