Dawno już nie pisaliśmy od drugiej odsłonie Mafii. W czerwcu pokazywaliśmy ostatni materiał wideo, a wcześniej rwałem sobie włosy z głowy z powodu przesuniętej daty premiery tego tytułu. Na szczęście dziś przy okazji targów GameScom w Kolonii pojawił się nowy zestaw screenów, które możecie obejrzeć w tej części Valhalli. To jednak nie wszystko! Podczas prezentacji tego tytułu na konsoli Xbox 360 ekipa PC Games dopadła producenta gry Denby'ego Grace i wzięła go na spytki. Grace zdradził, że silnik graficzny Mafii 2 powstawał od zera. Dodał również, że obsługa DX 10 oraz nadchodzącego DX 11 nie zostanie zaimplementowana. Powiedział także, że gra będzie najlepiej wyglądać na… PC. To właśnie poczciwy blaszak ma być „wiodącą platformą” dla drugiej Mafii. Co ciekawe gra w wersji konsolowej (w tym przypadku mowa jest tylko o Xboksie 360) działa w 30 klatkach na sekundę, a pecet według zapewnień twórców wyciśnie 60. Panowie z PC Games podzielili się też wrażeniami z pokazu wersji Xboksowej – stwierdzili, że trochę rozczarowuje grafika, a czasy ładowań są bardzo długie. Miejscami gra się przycina.

Warto jednak podkreślić, że prace nad Mafia 2 nadal trwają, a 2K Czech zapewnia, że gra zostanie do czasu premiery w 2010 roku zoptymalizowana, ale jak na razie deweloper skupia się warstwie fabularnej programu, a nie na kwestiach technicznych.

Nam takie podejście do tematu bardzo się podoba. Poniżej zwiastun gry przygotowany specjalnie na targi GamesCom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

 1. Jaka szkoda że oni tam szprechają ;/To od razu ujęło uroku tej grze (oczywiście dlatego że wiele osób tego nie rozumie. . . tylko)

 2. Prosze pokazywac polskiemu wydawcy tej gry ten film. Niech zobacza co dubbing robi z grami. Nie wyobrazam sobie tej gry z polskimi glosami. 85% klimatu znika natychmiast.

  • Praktycznie nic nowego tu nie pokazali , ale język niemiecki blleee no nie mogłem tego słuchać . Niemiecka Mafia chyba z Adolfem na czele 😛

   Niech zobacza co dubbing robi z grami. Nie wyobrazam sobie tej gry z polskimi glosami. 85% klimatu znika natychmiast.

   zgadzam się w 100 % A swoja droga Mafia 2 będzie zajebi. . ą gra czekam na ten tytuł z niecierpliwością :):)

   • Praktycznie nic nowego tu nie pokazali , ale język niemiecki blleee no nie mogłem tego słuchać . Niemiecka Mafia chyba z Adolfem na czele 😛 zgadzam się w 100 % A swoja droga Mafia 2 będzie zajebi. . ą gra czekam na ten tytuł z niecierpliwością :):)

    Co ty masz do Niemieckiego???Taki sam jezyk jak inne!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here