Na pewno nie jesteśmy jedynymi wielbicielami gier czekającymi na pierwszy materiał filmowy, ukazujący w akcji drugą odsłonę gry Crysis. W sieci właśnie pojawiły się dwa klipy z tej produkcji, ale w żadnym z nich nie znajdziemy nawet sekundy gameplayu. Póki co możemy się jedynie dowiedzieć, że firma CryNet Systems stworzyła drugą, ulepszoną wersję nanoskafandra znanego z „Kryzysu”. Co tym razem będą w stanie zrobić amerykańscy superżołnierze? Jeszcze nie wiadomo, ale oba pliki wideo wyglądają nieźle. Warto się z nimi zapoznać chociażby po to, by zapomnieć o tym materiale filmowym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Część pierwsza była bardzo ok, masa swobody i klimat taki że można się poczuć jak w predatorze. W dwójce przydał by się jeszcze większy poziom trudności i rozwiązania problemu z wydajnością grafiki. Podobno ma wyjść też wersja na konsole, ciekawe czy te dwie pozycje będą się od siebie znacząco różnić jak niegdyś far cry z wydaniem instincts na xboxa.

  2. Po byku te filmiki. Pierwszy na początku przypomina trochę fraktale ze spectruma. Szkoda, bo należę do tej wąskiej grupy, której się Crysis podobał. Taka klasyczna strzelanina z odpicowaną oprawą. Mnie się grało przyjemnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here