SEGA zaskoczyła dziś chyba wszystkich wielbicieli gier strategicznych zapowiadając kolejną odsłonę serii Total War. Już w lutym przyszłego roku zagramy w Napoleon: Total War – grę, której domagali się chyba wszyscy miłośnicy „Totalnej Wojny”.

W tej chwili nie wiadomo jeszcze zbyt wiele na temat tego tytułu, ale japoński wydawca zapowiedział, że znajdziemy w nim trzy dość długie kampanie. Pierwsza z nich skupi się na walkach w Italii i Egipcie. Następnie rozegramy kampanię, która być może zakończy się zdobyciem Moskwy. Na sam koniec zostawiony nam ostatnią kampanię, w której stoczymy jedną z najsłynniejszych bitew lądowych w historii. Chodzi tu oczywiście o słynną bitwę pod Waterloo.

I to już wszystko. Na zakończenie możemy tylko dodać, że SEGA w Napoleon: TW zamierza „wykonać krok wprzód” jeśli chodzi o mechanikę serii Total War. Zapraszamy was też do naszej galerii, w której znajdziecie pierwsze fotki z tej pozycji. Za kilka sekund zobaczycie ją obok tego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ja mam ogromną nadzieję (niestety chyba tylko się łudzę), że to nie będzie samodzielna gra lecz dodatek/rozszerzenie do Empire. Bo z tego co czytałem, to to wygląda jak dodatek – 3 kampanie, dość krótki przedział czasowy tematu gry, tworzona na podstawie empire. Jak dla mnie to cechy dodatku a nie pełnoprawnej produkcji.

  2. natrafiłem na coś takiego – chyba ważne, bo masa różnych głosów się podniosła w necie. „Napoleon is a standalone game due out in February 2010, but it will also integrate into Empire, adding units and new tech trees appropriately as the timeline progresses. ” źródło: http://www.eurogamer.net/articles/napoleon-total-war-preview?page=2 czyli świetna wiadomość – napoleon jednak będzie się łączył z podstawką i ją rozwijał (jeśli to info się potwierdzi). to rozumiem i jestem za. pojawiła się też kwestia ceny i nie jest to wiadomość fajna – wydawca cd-projekt zapodał cenę 139,90 zł (źródło: http://www.gry-online.pl/S013. asp?ID=47926 ) :/ masakra co?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here