Harry Potter and the Order of the Phoenix już zamienia się w grę. Oto jak docelowo ma wyglądać gra na podstawie historii najbardziej znanego czarodzieja świata.

10.16: Początek prezentacji.

10.28: Prowadzący wbiegł na scenę i zapowiedział, że czeka dzisiaj graczy sporo niespodzianek.

10.30: Prowadzący powtarza jak mantrę, teksty o nowej drodze Nintendo, polegającej na zachęceniu do grania casual gamers.

10.43: Statystyki – gra logiczna Brain Training w samych Niemczech sprzedaje się co tydzień w 60.000 egzemplarzy. 35% graczy, którzy ją kupili, mają ponad 35 lat.

10.47: Zmiana na stanowisku prowadzącego, wchodzi prezenter telewizyjny i zapowiada grę Learn English na Nintendo DS. Gra ukaże się 13 października.

10.53: Kolejna zapowiedź, tym razem puzzle Action Loop, również na Nintendo DS.

10.54: Na scenę wbiega dziewczyna i prezentuje nowy kolor przenośnej konsoli Nintendo DS – różowy. Konsola ukaże się w Europie 27 października.

11.01: Na wielkim ekranie pokazuje się mnóstwo trailerów z nadchodzących gier na Nintendo DS: Super Mini Mario World, 42 All-Time Classics, Tenchu, Pokemon, Big Brain Academy, New Super Mario Bros, Hotel Dusk 215, English Training, Starfox Command, Tomb Raider Legend.

11.08: Pokaz the Legend of Zelda: Phantom Hourglass na konsolę NDS.

11.10: Na scenę wbiegają tańczący ludzie z kontrolerami od Wii w rekach. Zaczyna się część konferencji poświęcona nowej stacjonarnej konsoli Nintendo.

11.14: Na scenie pojawia się mała dziewczynka i zaczyna grać z prowadzącym konferencję mecz w Wii Tennis.

11.15: Prowadzący nie jest najlepszym tenisistą…

11.16: Na ekranie pokazuje się niemiecki piłkarz Philip Lahm, stojący na boisku. „Sport jest bardzo ważny dla Nintendo” – mówi prezes Nintendo Niemcy. Następuje Zapowiedź sequela gry Mario Smash Footbal (Super Mario Strikers)!

11.17: Gra nosi tytuł Mario Strikers Charged, teraz ma miejsce pokaz specjalnych strzałów.

11.18: Mario Strikers Charged ma być dostepne na stoisku Nintendo.

11.22: Kolejna zapowiedź! Tym razem jest to kontynuacja popularnej gry, łączącej strategię i strzelankę – Battalion Wars 2. Gra zostaje pokazana na telebimie.

11.25: Pokaz gier od twórców 3rd party: Red Steel, Excite Truck, Metroid Prime 3 Corruption. Nintendo chwali się dobrymi stosunkami z Capcom, Square-Enix, Konami, THQ, Segą, EA, Activision i Ubisoftem.

11.27: W gąszczu tytułów widać nową Zeldę i Mario Galaxy.

11.30: Koniec konferencji. Na telebimie widnieje napis „Wii prove our promise”.

I jak? Faktycznie dotrzymali obietnicy?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Heh. . . Nic ciekawego. Rzeczywiście – nintendo bardzo kocha europę ;p. Pewnie najlepsze zostawili sobie na japońskie targi :.

  2. Ja na to Wii czekam ostatnimi czasy, jak parenaście lat temu na pierwszy modem, który znajomi przywiózł z USA i ciesze się jak dziecko 🙂

  3. Noo, Z Czuba bylo fajne. . . Moglibyscie dawac czasem np. pierwsze wrazenia z gier w tym stylu, wlasnie tak na goraco. . . Takie blogi recenzenta dot. danego tytulu ( z reszta na GPub juz byl taki pomysl, ale wtedy nikomu sie nie chcialo:P) .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here