Były szef Shiny Entertainment w wywiadzie dla serwisu GamesIndustry.biz stwierdził, że PlayStation 3 jest ”Najmocniejszą konsolą, bez dwóch zdań”, lecz minie jeszcze wiele lat, zanim developerzy okiełznają moc tkwiącą w next-genie SONY. Póki co, jeszcze żadna gra na PlayStation 3 nim nie wstrząsnęła, za co po części obwinia SONY, które nie zapoznało developerów z możliwościami konsoli:

”Nie widziałem jeszcze żadnej produkcji, która choćby zbliżyła się do tego, co oferuje konsola. To jest właśnie ta gorsza strona SONY – bardzo żałuję, że nikt nie zaprezentował nam na co tak naprawdę stać ten sprzęt, zakończył Perry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. no tak. . . tylko Panie Perry po co mi najmocniejsza konsola bez dwoch zdan skoro nie ma zadnych cieakwych gier w ktore moge zagrac? Z tego wynika, ze Sony wydalo PS3 zbyt szybko i nie zadbalo o to zeby wraz z konsola na rynku znalazl sie odpowiedni kontent.

  2. No w tym ma On racje . Dobrym przykładem możliwości w ps2 był Black . Omg mam to na ps2 i nadal się dziwie jak tak mogli świetnie doprawić gre na ps2 . Jak im się udało z ps2 to napewno tak samo jest z ps3 . Ale mam nadzieje że jak z Blackiem im wyszło to wyjdzie z grami na ps3 ale plz ma być dużo tego 😛

  3. Necromanta – Black wyszedl rowniez na pierwszego Xboxa, czy to oznacza ze powstanie rownie mocarna albo jeszcze lepsza wersja na 360tke??

  4. Że PS3 jest najmnocniejsza to wszyscy wiemy, nie sądzę, żeby były wątpliwości w tej kwestii. Niestety (albo i stety, zależy od punktu siedzenia) jest też konsolą z najwyższą ceną i najmniejszą obecnie ilością interesujących gier, czy w ogóle exclusivów. 😮

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here