To kolejna produkcja, w którą nie zagra przynajmniej część posiadaczy Xboxa 360. Wczoraj Grzesiek Stańczyk donosił, że nowe dzieło studia Bethesda – Fallout 3 – nie zostanie wydane w Indiach. Niestety nie podano oficjalnej przyczyny odwołania premiery tej produkcji choć wiemy, że jej pecetowy odpowiednik i wersja na PS3 póki co w Indiach również nie mają oficjalnego dystrybutora.

Nie doczeka się go także Marcus Fenix i spółka w Kraju Kwitnącej Wiśni i Niemczech. W tym przypadku Microsoft również był dość tajemniczy. Przedstawiciel amerykańskiego giganta powiedział na łamach magazynu Edge, że w obu krajach gra nie będzie dostępna do odwołania. Powodem, dla którego podjętą taką a nie inną decyzję jest zapewne brutalność tego tytułu, przemoc, którą epatuje. Kolegom z Japonii możemy tylko współczuć (tym bardziej, że pierwsze Gearsy wdarły się nawet na ichniejsze listy przebojów), graczy z Niemiec zapraszamy natomiast na zakupy do nas.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. I tak zagrają bo od czego są sklepy internetowe innych krajów. Może oficjalnie nie będzie w sklepach w/w państw ale napewno będą się kręciły w napędach klientów. Ciekawe czy w Polsce kiedyś też będą takie zakazy?

  2. Hehehe my do nich na truskawki a oni teraz ze swoimi „ojro” do nas poe Gears’y ;P Chociarz jedna dobra rzecz w naszym kraju (nie licząc wódki i piwa).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here