Już od ładnych paru miesięcy francuski wydawca realizuje swoją politykę, której częścią miało być tworzenie filmów powiązanych z grami czy szeroko rozumiany romans z branżą filmową. Efekty ich prac mogliśmy oglądać chociażby w przypadku Assassin's Creed: Lineage. Teraz do „filmowych” zwiastunów dołącza najnowszy plik wideo promujący Ghost Recon: Future Soldier. W klipie zobaczymy połączenie grafiki komputerowej, efektów specjalnych z grą żywych aktorów.

Umieszczony pod treścią tego newsa materiał ma służyć jako wprowadzenie do najnowszych przygód Duchów. Zobaczymy w nim jak oddział amerykańskich superżołnierzy rozprawia się z grupą rosyjskich „bad guys”. Zgodnie z zapowiedzią w pliku wideo (i nadchodzącej grze) pojawiają się futurystyczne gadżety takie jak kamuflaż termooptyczny, rakiety zamontowane na pancerzach Duchów czy pojazdy bezzałogowe. Ciekawi jesteśmy co powiecie o tym pliku wideo. My już teraz zaznaczymy, że jakoś on nas nie zachwycił. Zrealizowany jest poprawnie, ale po prostu jeszcze chyba nie oswoiliśmy się z myślą, że w kolejnej odsłonie Ghost Recon pokierujemy wojakiem wyjętym z filmu science-fiction.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Pelerynka niczym ta od Harrego Pottera : ] Tworcy chyba troszke przesadzili z ta aktualizacja techniki duchow : ]

    • Pelerynka niczym ta od Harrego Pottera : ] Tworcy chyba troszke przesadzili z ta aktualizacja techniki duchow : ]

      Wingardium Leviosa! 😀

  2. Wszystko było w miarę ok dopóki nie pokazali kosiarki z minigunem i tych niszczących czołg petard wystrzeliwanych z pleców żołnierzy.

  3. Hahahaha !:D dobre . . . o ja pierdziu ale kwasy;),jeszcze tylko brakowało tego,żeby „zły ryski” zmartwychwstał a pod jego skórą pobłyskiwał metal ala T-1000!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here